راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

WestJet AMFA را به دلیل نادیده گرفتن داوری و شروع اعتصاب محکوم می کند


شنبه 29 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

WestJet به اطلاعیه اعتصاب انجمن برادری مکانیک هواپیما (AMFA) که امروز، 28 ژوئن 2024، در ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت شرقی آغاز شد، پاسخ داده است.

«دولت رسماً برای ارائه داوری الزام آور برای دستیابی به یک راه حل وارد عمل شده است. تصمیم اتحادیه برای اعتصاب در حال حاضر تنها به ایجاد خسارت، مختل کردن برنامه سفر هزاران کانادایی در آخر هفته طولانی ژوئیه و تحمیل هزینه‌های قابل توجهی بر تجارت ما کمک می‌کند.» از آنجایی که حکم داوری صادر شده است، اعتصاب هیچ تأثیری بر نتیجه ندارد، و آن را به یک حرکت تلافی جویانه از سوی اتحادیه ناامید تبدیل می کند. ما از این اقدامات بسیار خشمگین هستیم و AMFA را به طور کامل در قبال استرس و هزینه‌های غیرضروری مسئول می‌دانیم.»

WestJet فعالانه و تهاجمی در حال بررسی همه گزینه‌ها برای به حداقل رساندن اختلال است، از جمله درخواست مداخله فوری از وزیر کار و هیئت روابط صنعتی کانادا (CIRB). اگر اعتصاب فوراً لغو نشود، انتظار می‌رود اختلالات شدیدی در سفر رخ دهد، زیرا حذف شبکه دیگر نمی‌تواند به روشی منظم که در ابتدا توسط WestJet برنامه‌ریزی شده بود ادامه یابد.

به مسافران توصیه می شود قبل از رفتن به فرودگاه وضعیت پرواز خود را بررسی کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت پرواز، تغییرات سفر و موارد دیگر، لطفاً از صفحه به‌روزرسانی‌های مهمان WestJet دیدن کنید.ایرلاین نیوز