راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

دومین اجلاس و جوایز ET MICE & Wedding Tourism صنعت، ET TravelWorld را گرد هم می آورد.


اکونومیک تایمز موش & اجلاس گردشگری عروسی و جوایز دیروز دومین دوره باشکوه خود را با هماهنگی به پایان رساند ET Travel World در مجلل هتل ها و استراحتگاه های اوریکا در بمبئی این رویداد معتبر با تکیه بر موفقیت نسخه اولیه خود که با بیش از 300 نماینده از جمله وزرا و سفرا همراه بود، بار دیگر ثابت کرد که تجربه ای غنی و سرشار از تعامل روشنگرانه برای همه ذینفعان در مسافرت رفتن، حوزه گردشگری و مهمان نوازی.

رویداد انحصاری «با دعوت» بر MICE (جلسات، مشوق‌ها، کنفرانس‌ها و نمایشگاه‌ها) و پتانسیل مقصد عروسی متمرکز بود و به شرکت‌کنندگان فرصتی برای ملاقات با خریداران، فروشندگان و کهنه‌سربازان این بخش، تقویت تبادل دانش و همکاری ارائه می‌داد.

با موضوع «شکل دهی مجدد به صنعت»، این اجلاس به بررسی آینده رویدادها پرداخت و بررسی کرد که چگونه هوش مصنوعی و طراحی هدفمند می تواند سود را افزایش دهد و تجربیات تاثیرگذاری ایجاد کند. در طول اجلاس یک روزه، بحث‌های مختلف موضوعات مرتبط با MICE، سفرهای تجاری و شرکتی، مدیریت رویداد و برنامه‌ریزی عروسی، در کنار روندهای در حال تحول جلسات، نمایشگاه‌ها و چشم‌انداز خدمات مرتبط را پوشش می‌داد.

قبل از همه‌گیری، در سال 2019، اندازه بازار جهانی MICE بیش از 808 میلیارد دلار بود که اندازه بازار هند 37576 کرور بود. پیش‌بینی‌ها برای پایان سال 2024 نشان می‌دهد که هزینه سفرهای تجاری به 1.4 تریلیون دلار خواهد رسید که نشان‌دهنده بهبود کامل از همه‌گیری است. علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که بازار پررونق گردشگری عروسی مقصد، به ارزش 26.8 میلیارد دلار در سال 2022، به 103.5 میلیارد دلار تا سال 2033 برسد.

سخنرانان و جلسات محترم
غول‌های شرکتی، ارگان‌های دولتی محترم، و هیئت‌های گردشگری داخلی و بین‌المللی گرد هم آمدند تا طوفانی از نوآوری و گفتگو را برافروختند. برنامه اجلاس سران سرشار از میزگردهای قابل تامل بود و در مراسم اهدای جوایز به اوج خود رسید.

رهبران کلیدی صنعت مانند سابینا چوپرا، بنیانگذار و مدیر اجرایی Yatra Online، Sabbas Joseph، موسس مدیر Wizcraft International، و سامیت گارگ، رئیس EEMA و یکی از بنیانگذاران و دکترای E Factor Experiences، مخاطبان را مجذوب خود کردند. سخنرانی های کلیدی دکتر Ilayaraja T، وزیر اضافی گردشگری، دولت MP و مدیر عامل، شرکت توسعه گردشگری مادهیا پرادش، همچنین بینش خود را در مورد ابتکارات و اقدامات سیاستی دولت به اشتراک گذاشت.

پانل های پویا و بحث
در مجموع پنج بحث پانل و دو گفتگوی کنار آتش به موضوعات مهمی از جمله تأثیر جهانی MICE، تحولات نوآورانه در سفرهای شرکتی، تسلط بر رضایت مشتری، استفاده از روندهای جهانی، ایجاد روش‌های متحول کننده برای تأثیرگذاری، هدایت بازارهای رقابتی، و ادغام یکپارچه فناوری پرداختند. در برنامه ریزی عروسی

Akasa Air دسترسی بین المللی را گسترش می دهد، ابوظبی را به شبکه اضافه می کند

از 11 ژوئیه 2024، آکاسا ایر پروازهای مستقیم روزانه بین بمبئی و ابوظبی را انجام می دهد و ارتباط مسافرتی بین هند و امارات را افزایش می دهد. رزرو در حال حاضر در وب سایت Akasa Air، برنامه های تلفن همراه و OTA های مختلف در دسترس است. توسعه آکاسا ایر به ابوظبی پس از آغاز عملیات بین المللی خود با پروازهای دوحه در مارس 2024 و به دنبال آن جده و ریاض، حضور خود را در منطقه خلیج فارس تقویت می کند.

سخنرانان قابل توجه عبارتند از Tanuja Pandey، بنیانگذار و کارگردان، MICE Online. Sunila Patil، بنیانگذار و مدیر ارشد محصول، Veena World. سیدارت کاپور، معاون معاون، EbixCash Travel & Holidays. سونیکا جین، معاون بازرگانی، شرکت محدود هتل های هند (IHCL)؛ Sanjay Pai، معاونت تسهیلات، سفر شرکتی، مهمان‌نوازی و مدیر هواپیمایی، لارسن و توبرو (L&T)؛ و خیلی بیشتر.

مراسم اهدای جوایز درخشان
این رویداد با اهدای جوایز با تجلیل از دستاوردهای برجسته و قدردانی از رهبران صنعت در نوآوری به پایان رسید. برندگان پس از یک فرآیند گزینش دقیق تحت نظارت هیئت داوران بزرگ و تسهیل توسط EY، شرکای رسمی جدول‌بندی، مشخص شدند.

موفقیت این اجلاس توسط یک شبکه قوی از حامیان مالی و شرکا پشتیبانی شد. YATRA FOR BUSINESS و CINNAMON LIFE به عنوان شرکای همکار حمایت ارزشمندی را ارائه کردند. MP Tourism، ​​شریک دولتی، زیبایی های منطقه را به نمایش گذاشت. شرکای رویداد مانند ATPI India، JORDAN TOURISM BOARD، و EBIX TRAVEL & HOLIDAYS LTD تخصص های متنوعی را اضافه کردند. EEMA به عنوان شریک دانش این رویداد را غنی کرد. با JIM BEAM به عنوان شریک نوشیدنی و AURIKA به عنوان شریک مهمان نوازی، اجلاس رونق گرفت. حامیانی مانند Site India، NIMA، TAAI، ICPB، و TAFI سهم قابل توجهی داشتند.

  • منتشر شده در 29 ژوئن 2024 ساعت 10:42 صبح IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم