راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ET TravelWorld، دولت به خطوط هوایی می گوید: اطمینان حاصل کنید که هیچ افزایش غیرعادی در نرخ بلیط برای پروازهای دهلی وجود ندارد.
<p>وزارت هوانوردی غیرنظامی روز جمعه گفت باران شدید منجر به فروریختن سایبان فرودگاه T1 دهلی شده است. ” as=”” a=”” result=”” of=”” which=”” flights=”” to=”” from=”” terminal=”” have=”” been=”” closed=”” till=”” further=”” notice.=”” alternate=”” arrangements=”” are=”” being=”” made=”” for=”” the=”” smooth=”” operation=”” ministry=”” said=”” in=”” post=”” on=”” x.=””/><figcaption class=وزارت هوانوردی مدنی روز جمعه اعلام کرد بارش شدید باران منجر به فروریختن سایبان فرودگاه T1 دهلی شده است. این وزارتخانه در پستی در ایکس گفت: “در نتیجه پروازهای ترمینال 1 و ترمینال 1 تا اطلاع ثانوی بسته شده است. تمهیدات جایگزین برای اجرای روان پروازها در حال انجام است.”

را وزارت هوانوردی کشوری روز جمعه پرسید خطوط هوایی تا اطمینان حاصل شود که وجود ندارد افزایش غیر طبیعی که در بلیط هواپیما برای پروازها به و از پایتخت ملی در بحبوحه تعلیق عملیات ترمینال 1 فرودگاه دهلی پس از حادثه ریزش سقف. روز جمعه حوالی ساعت 5 صبح، یک سایبان در حیاط خروجی قدیمی ترمینال 1 (T1) تا حدی فرو ریخت، حادثه ای که یک کشته و حداقل شش زخمی برجای گذاشت. با T1، که عملیات پرواز داخلی IndiGo و SpiceJetبا تعطیلی، لغو پروازها صورت گرفته و عملیات به طور موقت به T2 و T3 منتقل شده است.

در مقابل این پس‌زمینه، یک مقام ارشد روز جمعه گفت که این وزارتخانه از شرکت‌های هواپیمایی خواسته است اطمینان حاصل کنند که افزایش غیرعادی قیمت‌های هواپیما برای پروازها به دهلی و از دهلی وجود ندارد.

عملیات IGIA T1 تعلیق شد: پروازهای IndiGo به T2 و T3 منتقل شدند

بزرگترین شرکت هواپیمایی هند، IndiGo، گفت که همین امر منجر به آسیب دیدن پروازهای آن شده است. این امر منجر به لغو پرواز در دهلی شده است زیرا مسافران قادر به ورود به ترمینال نیستند. مسافرانی که از قبل در ترمینال هستند، می‌توانند پروازهای برنامه‌ریزی شده خود را سوار شوند، اما به مسافرانی که بعداً در روز پرواز می‌کنند، گزینه‌های جایگزین پیشنهاد می‌شود. این وضعیت برنامه ریزی نشده همچنین منجر به تحت تاثیر قرار گرفتن عملیات در سراسر شبکه شده است. به مشتریان توصیه می شود قبل از عزیمت به فرودگاه وضعیت پرواز خود را پیگیری و تأیید کنند.»

در یک سری پست در X، این وزارتخانه گفت که به شرکت های هواپیمایی توصیه شده است که لغو و برنامه ریزی مجدد پروازها به دلیل این حادثه ممکن است بدون اتهامات کیفری انجام شود. در این بیانیه آمده است: «با توجه به حادثه ناگوار در ترمینال T1D IGIA دهلی، به همه شرکت‌های هواپیمایی توصیه می‌شود هرگونه افزایش غیرطبیعی نرخ‌های هواپیما به دهلی و از دهلی را زیر نظر داشته و اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند.»

یک منبع آگاه گفت که در پی حادثه T1، IndiGo 62 پرواز و 7 پرواز را لغو کرده است در حالی که SpiceJet 8 پرواز و 4 پرواز ورود را لغو کرده است.

  • منتشر شده در 28 ژوئن 2024 ساعت 08:51 ب.ظ IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم