راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خطوط هوایی پورتر پروازهای جدیدی به فلوریدا اضافه می کند


شنبه 29 ژوئن 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

خطوط هوایی پورتر

خطوط هوایی پورتر مستقر در تورنتو اخیراً در مورد تصمیم خود مبنی بر حمایت زیادی از یک بازار بسیار شلوغ اعلام کرده است. میلیون‌ها کانادایی هر زمستان از شهرهای شرقی به فلوریدا سفر می‌کنند تا چند روز در معرض نور خورشید قرار بگیرند یا از سرما و برف شدید به خانه استراحت کنند.

جدول زمانی پورتر حداکثر 124 پرواز هفتگی را بین کانادا و فلوریدا ارائه می دهد. 14 مسیر، شش مقصد در ایالت Sunshine از فرودگاه های مونترال، هالیفاکس، اتاوا و تورنتو-پیرسون وجود خواهد داشت.

رئیس شرکت هواپیمایی پورتر، کوین جکسون در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر می گوید که آنها زمستان گذشته واکنش قدرتمندی به خدمات فلوریدا خود تجربه کردند. اکنون، آن‌ها به مسافران خود گزینه‌های بسیار بیشتری را از نظر پروازها پیشنهاد می‌کنند تا برنامه‌های مربوط به سفر فلوریدا در زمستان امسال را برآورده کنند، که شامل خروج از چهار فرودگاه مهم در کانادا می‌شود.

چیزی که تجربه پورتر را متمایز می کند، تاکید آنها بر مراقبت، سبک و جذابیت است. آنها یک تجربه اقتصادی بالا ارائه می دهند که در کل آمریکای شمالی بی نظیر است.

خطوط هوایی پورتر که در سال 2006 تأسیس شد، در فرودگاه بیلی بیشاپ تورنتو سیتی واقع شده است که در جزیره ای روبروی مرکز شهر تورنتو واقع شده است. به دلیل محدودیت صدا که توسط تورنتو تحمیل شده است، مجبور به استفاده از هواپیماهای توربوپراپ شده است.ایرلاین نیوز