راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Swissport پلتفرم ابتکاری OneApp را راه اندازی کرد و 60000 کارمند را در سراسر جهان به هم متصل کرد


یکشنبه 30 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

سوئیس اسپورت International AG با استقرار موفقیت‌آمیز جهانی oneApp، پلت‌فرم ارتباطی و تعامل کارکنان نوآورانه آن، به نقطه عطف مهمی دست یافته است. این عرضه شامل بیش از 60000 کارمند در 44 کشور است که اکنون از دسترسی یکپارچه به اطلاعات، ابزارهای تعامل پیشرفته و کارکردهای کارآمد از طریق oneApp و همتای اینترانت آن، oneNet بهره می برند.

پذیرش OneApp که در کمتر از یک سال اجرا شد، پیشرفتی اساسی در تلاش‌های Swissport برای تقویت تعامل کارکنان و توانمندسازی کارکنان مدیریتی در رهبری مؤثر تیم‌هایشان است. این ابتکار با استفاده از یک پلتفرم نرم افزار به عنوان سرویس از FirstUp، بر تعهد Swissport به استفاده از فناوری برای تقویت نیروی کار مرتبط تر و کارآمدتر در سراسر جهان تأکید می کند.

«OneApp به کارمندان ما، به ویژه آنهایی که در خط مقدم هستند، راحتی استثنایی را ارائه می دهد. آنها را قادر می سازد تا مطلع بمانند، آنها را قادر می سازد تا بینش خود را به اشتراک بگذارند، و به آنها اجازه می دهد وظایف را در حال حرکت و شبانه روز انجام دهند.” کریستف مایر، رئیس جهانی ارتباطات و مدیریت برند در Swissport International. برای مدیران و سرپرستان در سراسر کسب و کار، oneApp یک ابزار قدرتمند رهبری است که به آنها اجازه می دهد با تیم های مختلف و اغلب از راه دور خود در تماس باشند و تعامل داشته باشند.

OneApp توسط Swissport مجموعه جامعی از ویژگی‌های طراحی شده برای افزایش اتصال و همکاری در بین نیروی کار جهانی خود را ارائه می‌دهد. این شامل دسترسی به هر دو محتوای جهانی و محلی، فهرست ها، نظرسنجی های کارکنان، آزمون ها، آگهی های شغلی، و فهرست کارمندان است. یک ویژگی ترجمه یکپارچه، پست‌ها، پیام‌ها و نظرات را فوراً تبدیل می‌کند و ارتباط یکپارچه بین زبان‌ها و سطوح سازمانی مختلف را تسهیل می‌کند.

مهمتر از همه، OneApp با نام تجاری Swissport یک شبکه جهانی ایجاد می کند، که همسویی و حس اجتماعی را در میان تیم متنوع Swissport که نزدیک به 300 فرودگاه در سراسر جهان را پوشش می دهد، ترویج می کند.

کارمندان Swissport علاوه بر دسترسی به نسخه دسکتاپ پاسخگو، می توانند به راحتی OneApp را از فروشگاه Google Play و Apple App Store دانلود کنند. این برنامه محتوای شخصی‌سازی شده را متناسب با موقعیت مکانی، واحد تجاری و نقش هر کاربر ارائه می‌کند.

این برنامه کارمند جدید به طور یکپارچه با استراتژی دیجیتالی گسترده تر Swissport ادغام می شود. پیشرفت‌های دیجیتال اخیر شامل وب‌سایت ارتقا یافته Swissport.com است که دارای یک پورتال مشتری است که در سال 2021 راه‌اندازی شد و در سال 2024 تقویت شد، در کنار سایر نوآوری‌های دیجیتالی مختلف در سراسر عملیات و عملکردهای پشتیبان. هدف این ابتکارات در مجموع افزایش کارایی، افزایش تعامل، افزایش بهره وری و ارائه ارزش بیشتر به مشتریان Swissport است.ایرلاین نیوز