راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Swissport Basel استانداردهای جدیدی را با راه اندازی ترمینال «cool+connect» تنظیم می کند


یکشنبه 30 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

سوئیس اسپورت بازل قرار است در تاریخ 27 ژوئن 2024 ترمینال پیشرفته خود را با نام “Cool+connect” رونمایی کند. این تسهیلات جدید حفظ داروها و کالاهای حساس به دما (2 تا 8 درجه سانتیگراد) را در طول بارگیری تضمین می کند، عملیات را با یکپارچه سازی محموله ها از تامین کننده واحد در یک کامیون این پیشرفت انتشار CO2 و زمان جابجایی را تقریباً 70 درصد کاهش می دهد و آنها را از 4.5 به 1.5 ساعت کاهش می دهد، زیرا حمل و نقل خارجی در حال حاضر غیر ضروری است. این امر بر رهبری Swissport در مدیریت محموله های حساس به دما در EuroAirport Basel-Mulhouse تاکید می کند.

“Cool+connect” اولین مورد از نوع خود است و ما مفتخریم که این نوآوری را در EuroAirport به مشتریان خود ارائه دهیم.” آندریاس بنکه، مدیر ایستگاه بازل و عضو کمیته حمل و نقل جهانی Swissport. زیرساخت زنجیره خنک برای مراکز دارویی با کانتینرهای یخچالی فراوان، نیاز جهانی در صنعت لجستیک را برآورده می کند. Swissport یک ترمینال استاندارد و اثبات شده برای خطوط هوایی، ارائه دهندگان تدارکات و فرودگاه ها برای برون سپاری عملیات حیاتی تجاری ارائه می دهد.

سوئیس‌پورت قرار است زیرساخت‌های «خوب + اتصال» خود را در سراسر جهان، در کنار گسترش شبکه انبارهای باری دارای گواهینامه IATA CEIV برای لجستیک دارویی، گسترش دهد. هدف این شرکت صدور گواهینامه CEIV در سراسر شبکه خود است و برنامه هایی برای ژنو، سوئیس و هامبورگ، آلمان در دست اجرا است. در ایالات متحده، Swissport به طور فعال در حال پیگیری صدور گواهینامه در مراکز اصلی دارویی مانند فرودگاه بین المللی میامی و فرودگاه بین المللی شیکاگو اوهار است و بر تعهد خود به رسیدگی به کالاهای دارویی در سطح عالی تاکید دارد.

در EuroAirport Basel، انبار بار مدرن Swissport شامل یک مرکز داروسازی Swissport دارای گواهینامه IATA CEIV است که برای رسیدگی به داروهای حساس به دما بهینه شده است. Swissport نقش مهمی در زنجیره تامین محموله هوایی حساس به دما ایفا می کند که به دلیل تخصص خود در لجستیک دارویی مشهور است. تنها در سال 2023، Swissport Cargo در بازل 43000 تن بار را در 1875 پرواز با پشتیبانی تیمی متشکل از 105 کارمند اختصاصی مدیریت کرد.ایرلاین نیوز

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »