راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

شراب‌سازی‌ها و استراحتگاه‌های دهکده اروپا، طعم عالی سالانه شراب و غذای اروپا را برگزار می‌کنند


شنبه 29 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

دهکده اروپا

در میان 45 هکتار از تپه‌های نورد در کشور شراب دره تمکولا کالیفرنیای جنوبی، شراب‌سازی و ریزورت دهکده اروپا واقع شده است. یکشنبه، 15 سپتامبر 2024، همه چیز آماده است تا سومین جشنواره سالانه طعم عالی شراب و غذای اروپا را برگزار کند. از ساعت 11 صبح شروع و تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت. از بازدیدکنندگان این رویداد درخواست می‌شود تا از طعم‌های متنوع لذت ببرند، در مورد شراب‌های جدید بیاموزند و طیف گسترده‌ای از برنامه‌های سرگرمی زنده را در تمام بعد از ظهر ایجاد کنند.

این جشنواره دارای بیش از 50 شراب اروپایی فوق العاده و برنده جوایز، اقلام اسنک انحصاری با الهام از اروپا، باغ مخصوص آبجو و مشروبات الکلی در باغ ایتالیایی وینزا که اخیراً افتتاح شده است، و فرصتی برای کمک به استعدادهای خوراک شناسی محلی خواهد داشت. میهمانان مشتاق هستند که آنها را با خوراکی های آشپزی از کشورهایی مانند ایتالیا، فرانسه، آلمان، اسپانیا و یونان نوازش کنند.

هانی علی، سرآشپز اجرایی، تلاش می‌کند تا از استعدادهای بین‌المللی غذا شناسی خود بهره ببرد تا تجربه‌ای را برای بازدیدکنندگان فراهم کند که هرگز در جایی دریافت نکرده‌اند. علاوه بر این، این جشنواره با کمک یک همکاری بشردوستانه به آینده غذا کمک می کند و به دانش آموزان با آشپزی محلی اجازه می دهد تا استعداد و تمایل خود را همراه با متخصصان با تجربه نشان دهند. بخشی از فروش بلیط از The Great Taste به این برنامه حیاتی اختصاص دارد.

این جشنواره در سال 2024 با مشارکت رسانه‌ای با مجله Sunset، منبع شناخته شده برای دستیابی به سبک زندگی نهایی غربی با هدف مقصدهای سفر در 13 ایالت غربی، خانه و طراحی، غذا و شراب و زندگی در فضای باز برای آن‌ها بالاتر می‌رود. که شیفته غرب هستندهتل نیوز