راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

فرودگاه های کانسای از مسیر جدید کانسای-وکسی خطوط هوایی جونیائو استقبال می کند که از جولای 2024 شروع می شود


یکشنبه 30 ژوئن 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی جونیائو

فرودگاه های کانسای مایل است راه‌اندازی سرویس جدید هواپیمایی جونیائو بین کانسای و ووکسی را از اول جولای 2024 اعلام کند. این مسیر پنجمین اتصال هواپیمایی جونیائو به فرودگاه بین‌المللی کانسای (KIX) است که تکمیل کننده مسیرهای موجود از شانگهای، نانجینگ، پکن و هایکو (از طریق شانگهای پودونگ). این گسترش نشان‌دهنده تعهد گروه فرودگاه‌های کانسای به غنی‌سازی راحتی مسافران و تضمین تجربه‌های دلپذیر سفر است.

برنامه پرواز:

پرواز زمان حرکت/ورود (به وقت محلی) فرکانس
HO1643 11:45 صبح تا 3:30 بعد از ظهر هر روز
HO1644 4:30 بعد از ظهر – Wuxi 6:15 بعد از ظهر هر روز

هواپیما: A320NEO
ظرفیت: 164 صندلی (8 تجاری، 156 اقتصادی)

فرودگاه های کانسای توسط کنسرسیومی به رهبری فرودگاه های VINCI و شرکت ORIX تشکیل شد. این شرکت عملیات فرودگاه بین المللی کانسای (“KIX”) و فرودگاه بین المللی اوزاکا (“ITAMI”) را از شرکت فرودگاه بین المللی نیو کانسای (“NKIAC”) در 1 آوریل 2016 پذیرفت. فعالیت فرودگاه کوبه (“KOBE”) را در 1 آوریل 2018، پس از تصاحب آن از شهر کوبه آغاز کرد.

فعالیت تحت “گروه فرودگاه های وان کانسایمفهوم، سازمان متعهد به افزایش خدمات برای همه بازدیدکنندگان فرودگاه از طریق سرمایه گذاری استراتژیک و مدیریت کارآمد، اولویت دادن به ایمنی و امنیت است. هدف کلی آن بهینه سازی پتانسیل این سه فرودگاه به نفع جوامع مربوطه است.

از زمان آغاز به کار آن در سال 1964، گروه ORIX به یک نهاد شرکتی همه کاره با حضور جهانی در تامین مالی، سرمایه گذاری، بیمه عمر، بانکداری، مدیریت دارایی، املاک، امتیازات، بخش های زیست محیطی و انرژی، خدمات مرتبط با خودرو، تجهیزات صنعتی/ICT، کشتی ها و هواپیما گسترش یافته است. ORIX که در حدود 30 کشور و منطقه فعالیت می کند، تقریباً 35000 کارمند در سراسر جهان دارد. با هدایت هدف خود، «یافتن مسیرها. ایجاد تأثیرات.» ORIX در سطح جهانی برای تقویت توسعه پایدار در سراسر جهان متحد می شود.

فرودگاه های VINCI، یک اپراتور برتر فرودگاه خصوصی، بیش از 70 فرودگاه را در 13 کشور مدیریت می کند. فرودگاه های VINCI که به دلیل تخصص ادغام جهانی خود شناخته شده است، در توسعه، تامین مالی، ساخت و نظارت بر فرودگاه ها برتری دارد. توانایی سرمایه‌گذاری و مهارت عملیاتی خود را برای بهینه‌سازی عملکرد، ارتقاء زیرساخت‌ها و هدایت انتقال‌های محیطی به کار می‌گیرد. فرودگاه‌های VINCI که در زمینه پایداری پیشگام بود، یک استراتژی زیست‌محیطی بین‌المللی را در سال 2016 با هدف انتشار خالص صفر در کل شبکه خود تا سال 2050 آغاز کرد.ایرلاین نیوز