راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هتل ساوی لندن میزبان رویداد حراج یادبود در میان بازسازی‌های در حال انجام است


دوشنبه 1 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

هتل ساووی مترادف با لوکس، تاریخ و اعتبار، قرار است بار دیگر جهان را با یک رویداد حراجی خارق العاده مجذوب خود کند. بیش از 1800 مقاله جذاب به فروش می رسد زیرا ساووی تحت یک بازسازی متحول کننده قرار می گیرد و همه اینها برای مهمانان باز است.

ساووی: میراثی از تجمل

برای بیش از 130 سال، The Savoy، یک هتل تحت مدیریت Fairmont، در خط مقدم صحنه هتل های لوکس بوده است و تجربه ای را به مهمانان ارائه می دهد که برای برآورده کردن خواسته های مسافر مدرن تکامل می یابد. حراج آتی ساووی که در مکانی معتبر در نزدیکی معروف‌ترین جاذبه‌های لندن واقع شده است، نوید یک رویداد تاریخی را می‌دهد و طیف گسترده‌ای از اقلام را ارائه می‌دهد که اتاق‌ها و سالن‌های آن را زیبا کرده‌اند.

گنجینه هایی از سوئیت های شخصیت

در میان تعداد قابل توجهی که در فروش قرار می گیرند، گنجینه هایی از سوئیت های شخصیت است که به نام برخی از مشهورترین مهمانانی که در The Savoy اقامت کرده اند، نامگذاری شده است. پیشنهاد دهندگان این شانس را خواهند داشت که یادگاری های مرتبط با ستارگانی مانند فرانک سیناترا، مرلین مونرو و سر وینستون چرچیل را بدست آورند. داشتن یک آیتم از این سوئیت ها فقط به معنای تجمل نیست. این در مورد داشتن یک قطعه از تاریخ است. داستان‌هایی را که این مصنوعات می‌توانند بیان کنند، تصور کنید – مکالمات، تصمیم‌گیری‌ها و لحظات تأملی که در حضور آن‌ها اتفاق افتاد.

مبلمان لوکس و قطعات هنری

در این حراج مجموعه‌ای از هنرهای زیبا، مبلمان سفارشی، و قطعات لوکس دست‌ساز که اتاق‌های زیبای The Savoy را تزئین کرده‌اند، به نمایش گذاشته می‌شود. از آینه های با طراحی پیچیده و مبل های مخملی گرفته تا میز و صندلی های نفیس، هر کدام از اقلام به دلیل کیفیت و اهمیت تاریخی خود انتخاب شده اند. این مجموعه شامل مواردی از 267 اتاق و سوئیت لوکس هتل است که به سبک زیبای ادواردیایی یا آرت دکو تزئین شده اند.

یک رویداد جهانی برای کلکسیونرها و علاقه مندان

این حراج چیزی فراتر از یک فروش است. این یک رویداد برجسته است که توجه مجموعه داران و علاقه مندان از سراسر جهان را به خود جلب کرده است. حراج Pro Auction، خانه حراج تخصصی بخش مهمان نوازی، فروش را انجام خواهد داد.

سایمون رز، مدیر حراج، آن را به عنوان یک “رویداد برجسته برای ساووی و ما” توصیف کرد. انتظار می‌رود این حراج علاقه قابل توجهی به خود جلب کند و فرصتی نادر و هیجان‌انگیز را برای متقاضیان فراهم کند تا با تاریخ غنی ساووی ارتباط برقرار کنند.

جزئیات رویداد

مرحله اول حراج در سالن رقص نمادین The Savoy در تاریخ 8 آگوست 2024 از ساعت 10:00 صبح برگزار می شود. مشاهده با قرار قبلی در 7 آگوست 2024 است. کاتالوگ فروش در Bidspotter موجود است.هتل نیوز