راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Viva Aerobus اولین پرواز مستقیم از اوکلند به مونتری را افتتاح کرد، پیوندهای منطقه خلیج-مکزیک را تقویت کرد.


دوشنبه 1 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

زنده باد ایرباس

Viva Aerobus مسیر پرواز جدیدی را راه اندازی کرده است که فرودگاه بین المللی خلیج سانفرانسیسکو اوکلند (OAK) را به مونتری متصل می کند و ارتباطات بین منطقه خلیج و ایالت نووو لئون مکزیک را تقویت می کند. این پروازها برای روزهای دوشنبه و جمعه برنامه ریزی شده است، به ویژه برای متخصصان فناوری که بین این دو منطقه کلیدی سفر می کنند. جدول زمانی به شرح زیر است:

  • فرودگاه بین‌المللی مونتری (MTY) را ساعت 9:35 صبح ترک می‌کند
  • ساعت 12:25 بعد از ظهر به فرودگاه بین المللی خلیج سانفرانسیسکو اوکلند (OAK) می رسد
  • حرکت OAK در 1:55 بعد از ظهر
  • در ساعت 6:45 بعد از ظهر به مونتری برمی گردد

“Viva Aerobus یک پیروزی برای OAK است که منعکس کننده سال ها تلاش و برنامه ریزی است. این پرواز منجر به روابط نزدیکتر و توسعه اقتصادی بین منطقه خلیج سانفرانسیسکو، به ویژه خلیج شرقی، و نووو لئون خواهد شد. کریگ سایمون، مدیر هوانوردی در بندر اوکلند. این فرودگاه منحصر به فرد بدون توقف توسط یکی از بزرگترین و موفق ترین خطوط هوایی مکزیک ارائه می شود، برای مسافران عالی است و استفاده از آن را آسان می کند، OAK، فرودگاه منطقه خلیج سانفرانسیسکو که نزدیک ترین فرودگاه به اکثر ساکنان و کارفرمایان است.

خوان کارلوس زوآزوا، مدیر عامل Viva Aerobus گفت: “ما هیجان زده هستیم که این مسیر جدید را آغاز کنیم، منطقه خلیج سانفرانسیسکو را به زادگاه Viva Aerobus در مونتری متصل می کنیم.” سانفرانسیسکو و بندر اوکلند بخش مهمی از استراتژی توسعه اصلی ما در ایالات متحده هستند، زیرا این مسیر به مسافران اجازه می‌دهد بدون توقف و با کرایه‌های پایین بین این مناطق پرواز کنند، به علاوه به آن‌ها اجازه می‌دهد به راحتی از طریق مرکز مونتری به بیش از آن متصل شوند. 30 مقصد تفریحی و تجاری در مکزیک،” او اضافه کرد.

مونتری، که اغلب به عنوان “پایتخت تجاری مکزیک” شناخته می شود، میزبان یک محیط کارآفرینی در حال رشد است و به عنوان دفتر مرکزی Viva Aerobus عمل می کند. پیوندهای فنی شهر با منطقه خلیج قابل توجه است که با حضور تسلا در مونتری و فرامونت، کالیفرنیا، برجسته شده است.

Viva Aerobus مدرن ترین ناوگان آمریکای شمالی را اداره می کند و از هواپیماهای ایرباس A320 و A321Neo برای مسیر OAK استفاده می کند که به ترتیب 186 و 240 مسافر را در خود جای می دهند. این ایرلاین گزینه‌هایی مانند صندلی‌های «اولویت» و «فضا +» را ارائه می‌دهد و مسافران با هزینه‌ای اندک می‌توانند به Wi-Fi و همچنین «Viva Play» که فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را پخش می‌کند، دسترسی داشته باشند. Viva Aerobus که به عنوان “ایرلاین ارزان قیمت سال در سال 2023” نامگذاری شده است، همچنین منوی متنوعی از غذاها و نوشیدنی ها را برای خرید ارائه می دهد. این ایرلاین با مرکزیت خود در مونتری، اتصال روان به شبکه گسترده خود در سراسر مکزیک را تضمین می کند.ایرلاین نیوز