راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

سیاتل پین فیلد جایزه بهترین فرودگاه کوچک نیوزویک را تضمین می کند


سه شنبه 2 ژوئیه 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

نیوزویک

Propeller Airports با افتخار اعلام می کند که پایانه مسافری میدان پین سیاتل مفتخر به دریافت جایزه برگزیده خوان نیوزویک برای بهترین فرودگاه کوچک در ایالات متحده شده است. این جایزه معتبر به مجموعه‌ای از تمجیدها می‌پیوندد که خدمات فوق‌العاده به مشتریان، فضای آرام، و امکانات عالی ترمینال را جشن می‌گیرند.

“ما مفتخریم که این جایزه را دریافت کنیم و سیاتل پین فیلد را به عنوان یکی از بهترین فرودگاه های کوچک کشور قدردانی کنیم.” گفت برت اسمیت، مدیر عامل فرودگاه های پروپلر. از زمان آغاز به کار ترمینال، ما سخت کار کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که سیاتل پین فیلد بهترین خدمات و تجربه ممکن را برای مشتریان ما ارائه می دهد، و این خوشحال کننده است که می بینیم رهبران صنعت همچنان کار ما را به رسمیت می شناسند.

نامزدهای جایزه انتخاب خواننده نیوزویک توسط گروهی از کارشناسان سفر، از جمله نویسندگانی که آثارشان در Condé Nast Traveler، Business Insider، و Modern Luxury به نمایش درآمده است، با دقت انتخاب می شوند. در میان برگزیدگان، سیاتل پین فیلد در کنار فرودگاه‌های قدیمی مانند فرودگاه میسولا مونتانا و فرودگاه آبی چمن لکسینگتون کنتاکی برجسته است و بر اساس رای‌های خوانندگان به رسمیت شناخته می‌شود.

در اعطای این جایزه، نیوزویک سیاتل پین فیلد را به دلیل طراحی «براق و مدرن» و «تجربه مشتری محور برای مسافران هوایی» تحسین کرد، که فضای سالن مانند و گزینه‌های غذایی محلی را برجسته کرد.

ترمینال مسافری پین فیلد علیرغم داشتن بیش از پنج سال خدمات تجاری تجاری، تجربه فرودگاهی در ایالات متحده را با امکانات استثنایی مسافران، امکانات پیشرفته و محیطی آرام متحول کرده است. این ترمینال دارای پنجره‌های شیشه‌ای از کف تا سقف، شومینه، صندلی‌های استراحتی و پل‌های جت شیشه‌ای است که فضایی منحصر به فرد و جذاب را برای مسافران ایجاد می‌کند.

مشارکت عمومی-خصوصی Propeller Airports با Snohomish County یک مدل نادر در ایالات متحده است، اما در سطح بین المللی یک روش تثبیت شده و موفق است. این همکاری گزینه محلی مناسبی را برای سفر هوایی به ساکنان ارائه می دهد و باعث رشد اقتصادی قابل توجهی در منطقه، ایجاد مشاغل جدید، حمایت از مشاغل محلی و صرفه جویی در دلارهای مالیات دهندگان شده است.ایرلاین نیوز