راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Spirit Airlines با فرد کرومر به عنوان مدیر مالی جدید، فرماندهی مالی خود را تقویت کرد


سه شنبه 2 ژوئیه 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی روح

شرکت هواپیمایی روح امروز به روز رسانی های رهبری اجرایی را اعلام کرد، از جمله انتصاب فرد کرومر به عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد مالی، که از 8 ژوئیه 2024 اجرایی می شود. کرومر با برایان مک منامی، مدیر مالی موقت، همکاری نزدیکی خواهد داشت، که به عنوان مدیر ارشد مالی ادامه خواهد داد تا انتقال یکپارچه را تضمین کند. .

فرد کرومر 30 سال تجربه صنعت هوانوردی را با تخصص در مدیریت مالی، برنامه ریزی استراتژیک، خزانه داری و عملیات به ارمغان می آورد. او سمت‌های اجرایی متعددی را بر عهده داشته است که اخیراً به‌عنوان مدیر اجرایی و قبلاً به‌عنوان مدیر ارشد مالی در شرکت Xwing، یک شرکت فناوری هوانوردی نوآور که اولین هواپیمای باری منطقه‌ای خودمختار جهان را توسعه می‌دهد، داشته است. کرومر قبل از Xwing به عنوان رئیس هواپیمای تجاری Bombardier از سال 2015 تا 2020، رئیس شرکت مالی اجاره بین المللی از سال 2008 تا 2015، و مدیر ارشد مالی و معاون رئیس جمهور در خطوط هوایی ExpressJet از سال 1998 تا 2008 خدمت کرده است. کرومر دارای مدرک اقتصاد از AB است. دانشگاه میشیگان و MBA در امور مالی از دانشگاه دی پاول.

“حرفه گسترده فرد در هوانوردی و سابقه اثبات شده او در رهبری استراتژیک مالی در تمام جنبه های صنعت، بینش و تخصص ارزشمندی را به همراه دارد که به ما کمک می کند تا مدل کسب و کار خود را با موفقیت در حال تغییر در محیط تقاضا تکامل دهیم.” تد کریستی گفت، رئیس و مدیر اجرایی روح. “فرد تجربه قابل توجهی دارد که در طول دوره‌های رشد و تحول اساسی شرکت‌ها را رهبری می‌کند، و ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که در ادامه اجرای استراتژی تحول روح، فردی را با کالیبر فرد وارد کنیم.”

“من از پیوستن به Spirit در چنین زمان مهمی برای شرکت و صنعت بسیار هیجان زده هستم.” کرومر گفت. من واقعا مشتاق کار در کنار تد و سایر اعضای تیم Spirit هستم تا به پیشرفت مستمر و ایجاد یک تجارت پایدار و موفق در آینده کمک کنم.”

Spirit Airlines مشتاق است که چندین به روز رسانی کلیدی رهبری را اعلام کند:

دانا شاپیر آلوین از 29 ژوئیه 2024 نقش معاون ارشد تجربه پرواز و فرودگاه را بر عهده خواهد گرفت. او از Avianca به Spirit می آید، جایی که معاون ارشد تجربه مشتری بود. شاپیر آلوین قبل از تصدی خود در Avianca، از سال 2014 تا 2023 سمت‌های رهبری مختلفی را در JetBlue Airways از جمله معاونت تجربه در فرودگاه‌ها داشت. حرفه هوانوردی او در خطوط هوایی Southwest آغاز شد، جایی که او تجربیات ارزشمندی در نقش های عملیاتی، خدمات مشتری و رهبری به دست آورد. تخصص گسترده Shapir Alviene تجربه مهمان Spirit را افزایش می‌دهد و همکاری بهتری را بین تیم‌های فرودگاه‌ها و Inflight تقویت می‌کند.

توماس رانالدی به سمت معاونت برنامه ریزی و تحلیل مالی ارتقا یافت و بلافاصله اجرایی شد. رانالدی، یکی از اعضای مهم تیم اسپیریت از سال 2015، در چندین نقش در بخش مالی موفق بوده است.

کریستی ادامه داد، ما خوشحالیم که به دانا در خانواده روح خوش آمد می‌گوییم و توماس را به نقش جدیدش ارتقا می‌دهیم. همچنین می‌خواهم از برایان به خاطر قدم گذاشتن در نقش مدیر مالی موقت و موافقت با ادامه همکاری با ما تشکر کنم. او بخش ارزشمندی از تیم Spirit است، و تجربه و دانش او از روح کمک خواهد کرد تا انتقال آرام و همچنین رهبری عاقلانه به پروژه‌های در حال انجام را تضمین کند.»ایرلاین نیوز