راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

Hunch Mobility برای 10 میلیارد دلار رونق بازار در مسافت های کوتاه آماده می شود، ET TravelWorld


همانطور که فصل تابستان به اوج خود می رسد، صنعت سفر در حال آماده شدن برای افزایش تقاضا است، به ویژه در زمینه های معنوی و معنوی. مقاصد مسافرتی لوکس. ET Travel World فرصت مصاحبه را داشت آمیت دوتا، مدیر عامل تحرک قوز، برای بحث در مورد آمادگی ها و استراتژی های شرکت برای رویارویی با این هجوم پیش بینی شده و بررسی چشم انداز در حال تحول حمل و نقل کوتاه مدت در هند.

Hunch Mobility فعالانه حضور خود را در سراسر هند گسترش می دهد تا تقاضای فزاینده برای مقاصد سفر معنوی و لوکس را برآورده کند. دوتا به اشتراک گذاشت: “با توجه به افزایش علاقه به این نوع تجربیات، ما با پشتکار در حال گسترش حضور خود در سراسر هند هستیم تا با مقاصد بیشتری ارتباط برقرار کنیم.” هدف این توسعه استراتژیک تضمین تجربه سفر یکپارچه برای مشتریانی است که به دنبال این سفرهای منحصر به فرد هستند.

تعیین موقعیت برای رشد در تحرک کوتاه مدت
این بازار حمل و نقل کوتاه مدت هند پیش بینی می شود تا سال 2025 به 10 میلیارد دلار برسد و هانچ موبیلیتی به طور استراتژیک خود را برای سرمایه گذاری بر روی این رشد قرار داده است. دوتا توضیح داد: “ما در استفاده از وسایل نقلیه چرخشی در GIFT City پیشگام هستیم و به طور بالقوه به ما امکان می دهد از مزایای مالی استثنایی از طریق اجاره صنایع دستی استفاده کنیم. ما قصد داریم این مزایا را مستقیماً در مدل قیمت گذاری خود سرمایه گذاری کنیم و بلیط ارزان قیمت را تسهیل کنیم. ” هدف این رویکرد دموکراتیک کردن بازار است و سفرهای هوایی را برای مشتریان گسترده‌تر در دسترس قرار می‌دهد. خواسته‌ها و انتظارات افراد دارای ارزش خالص بالا (HNIs) با تأکید فزاینده بر راحتی و کارایی به طور قابل‌توجهی تکامل یافته است. “در طول همه گیری COVID-19، ما شاهد افزایش قابل توجه تقاضا برای چارترها و مسیرهای برنامه ریزی شده بودیم که عمدتاً ناشی از نگرانی های ایمنی بود. با این حال، این روند فراتر از همه گیری ادامه دارد زیرا مسافران به کارایی و یکپارچگی کلی چارترها عادت کرده اند. دوتا خاطرنشان کرد: پیشنهاد تحرک هوایی کوتاه مدت. پروازهای هلیکوپتری Hunch Mobility که بنگلور را به Coorg و Kabini متصل می کند، نمونه های بارز این روند هستند که نشان دهنده ترجیح مسافران برای گزینه های حمل و نقل سریع و بدون دردسر است. ازدحام ترافیک شهری یک مسئله همیشگی است، و Hunch Mobility در حال اجرای استراتژی های نوآورانه برای کاهش این مشکلات است. این شرکت با تکیه بر راه‌اندازی موفقیت‌آمیز خود در بنگلور، فرصت‌هایی را برای معرفی مسیرهای درون شهری در دیگر مراکز شهری و هدف قرار دادن مسیرهای بزرگراهی شلوغ مانند بمبئی-پونا بررسی می‌کند. دوتا تأکید کرد: «با این حال، چنین طرح‌هایی برای ایجاد کریدورهای هوایی اختصاصی و جلوگیری از تأخیر نیاز به تأییدیه وزارت هوانوردی غیرنظامی (MOCA) دارد.

Hunch Mobility همچنین آماده تبدیل شدن به یک پیشگام در استقرار است هواپیمای برقیکه نویز کم، کمترین میزان کربن و کرایه های مقرون به صرفه را نوید می دهد. دوتا گفت: «ما با رهبران صنعتی مانند Beta، Eva، Jaunt و Skyports تفاهم‌نامه‌هایی (MOU) امضا کرده‌ایم که تعهد خود را به توسعه اکوسیستم هواپیماهای الکتریکی در هند نشان می‌دهد.

به سوی پایداری در صنعت هوانوردی

بر اساس گزارش CEEW، سفرهای هوایی داخلی قرار است در سال 2050 بر انتشار CO2 هند مسلط باشد، زیرا شدت انتشار بالای سفرهای هوایی و انتشار مستقیم صفر در بخش حمل و نقل جاده ای برقی، که انتظار می رود به سهم بازار 75 درصد برسد. در طول همان دوره

Hunch Mobility بر گسترش خدمات بدون صندلی BLADE در سراسر هند با نقشه راه جامع برای گسترش در سراسر کشور تمرکز دارد. هدف این ابتکار برآوردن نیازهای مختلف سفر و افزایش دسترسی به راه‌حل‌های برتر حمل و نقل هوایی است.

درک گردشگری کوتاه‌مدت با افزایش دسترسی و شناخت گسترده‌تر از کارایی و ارزش راه‌حل‌های جابجایی هوایی به طور قابل‌توجهی تغییر کرده است. دوتا تاکید کرد: “تضاد بین گذراندن 4 تا 5 ساعت در جاده در مقابل یک پرواز سریع 60 دقیقه ای به یک عامل قانع کننده در پذیرش تبدیل شده است.” معرفی مسیرهای کم هزینه، مانند فرودگاه بنگلور به خدمات مرکز شهر که از 4000 روپیه شروع می شود، سفرهای هوایی را بیشتر دموکراتیک کرده و آن را برای مخاطبان وسیع تری در دسترس قرار داده است.

چالش ها و فرصت ها؟
پس از همه گیری، تحرک هوایی شهری این بخش با چالش هایی مانند هزینه های سفر بالاتر مرتبط با صنایع دستی هلیکوپتر سنتی مواجه است. با این حال، استقرار Hunch Mobility در GIFT City قصد دارد با استفاده از مزایای مالی به منظور افزایش مقرون به صرفه بودن و دسترسی به این موضوع رسیدگی کند. معرفی صنایع دستی الکتریکی فرصت های قابل توجهی را ارائه می دهد که نویز کمتر و هزینه های عملیاتی کمتری را ارائه می دهد. “Hunch Mobility به طور فعال با MOCA همکاری می کند تا یک نقشه راه برای هواپیماهای الکتریکی ایجاد کند، که شامل چارچوب نظارتی برای خودروهای برقی، استقرار رأس هادوتا توضیح داد، و پیاده سازی سیستم های مدیریت ترافیک هواپیماهای بدون سرنشین (UATM).

با نگاهی به آینده، Hunch Mobility بر روی صنایع دستی الکتریکی آزمایشی تمرکز کرده است که گامی مهم به سمت سفرهای هوایی پایدار است. همزمان، تلاش‌های تحقیق و توسعه به سمت پیشرفت کشتی‌های برقی خودمختار با چشم‌انداز بلندمدت معرفی تاکسی‌های هوایی شخصی هدایت می‌شود. این شرکت همچنین در حال برنامه ریزی برای ایجاد شبکه ای از نقاط عمودی در سراسر کشور برای پشتیبانی از اکوسیستم در حال رشد هواپیماهای عمودی الکتریکی (EVA) است. این ورتیپورت‌ها حرکت هوای شهری کارآمد و قابل دسترس را تسهیل می‌کنند.

  • منتشر شده در 1 ژوئیه 2024 ساعت 11:42 صبح IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم