راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

پروازهای مستقیم ITA Airways رم به بانکوک که از زمستان امسال آغاز می شود


سه شنبه 2 ژوئیه 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

راه های هوایی ایتا

ایتا ایرویزاپراتور پرچمدار ایتالیا، یک سرویس بدون توقف کاملاً جدید را اعلام کرده است که رم فیومیچینو را به بانکوک متصل می کند، که قرار است از 16 نوامبر با خدمات پنج بار در هفته آغاز شود. این مسیر اولین اتصال مستقیم ITA Airways از ایتالیا به تایلند را نشان می دهد و به عنوان یکی از مهم ترین موارد اضافه شده به برنامه زمستانی این شرکت هواپیمایی برای سال 2024/2025 برجسته است. این ابتکار با راه اندازی مهم دیگر، مسیر رم فیومیچینو به دبی، که از 27 اکتبر 2024 آغاز می شود، هماهنگ است.

مسافران می توانند از طریق تمامی کانال های رزرو ITA Airways، صندلی خود را برای پرواز رم-بانکوک رزرو کنند. این شرکت هواپیمایی قصد دارد مسیر را با ایرباس A330neo با رعایت جدول زمانی زیر انجام دهد:

  • پروازها از رم فیومیچینو به بانکوک از 16 نوامبر آغاز می شود و هر دوشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، شنبه و یکشنبه ساعت 15:15 به وقت محلی انجام می شود و ساعت 7:40 صبح روز بعد به وقت محلی به بانکوک می رسد.
  • پرواز برگشت از بانکوک به رم فیومیچینو از 17 نوامبر آغاز می شود و پروازها برای هر دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه در ساعت 12:15 بعد از ظهر به وقت محلی برنامه ریزی شده است و ساعت 19:00 به وقت محلی به رم می رسد.

“ارتباط جدید رم – بانکوک نشان دهنده یک گام مهم رو به جلو در توسعه ITA Airways است
Emiliana Limosani، مدیر بازرگانی ITA Airways و مدیر عامل Volare، گفت: این استراتژی به عنوان یک مقصد بین قاره‌ای دیگر اضافه می‌کند و درهای تایلند را به روی مسافران ما باز می‌کند، بازاری استراتژیک از نظر گردشگری تفریحی و بخش تجاری. بانکوک همیشه یکی از برترین پایتخت‌های گردشگری جهان و یک مرکز مهم بوده است که به لطف پروازهای ارتباطی با جزایر متعدد تایلند امکان دسترسی به معروف‌ترین مقاصد بهشتی در جهان را فراهم می‌کند. در عین حال، این یک مقصد کلیدی برای ترافیک تجاری بین دو کشور است، بخشی در رشد مداوم. CCO اضافه کرد: پرواز مستقیم جدید همچنین تعهد ITA Airways به ارائه راه حل های بهینه سفر را نشان می دهد و اهمیت توسعه شبکه بین قاره ای را در استراتژی های تجاری شرکت تأیید می کند.

ایوان باساتو، افسر ارشد هوانوردی Aeroporti di Roma اظهار داشت: «تایلند یکی از بازارهای هدف در جنوب شرقی آسیا برای رم است، و اینکه بتوانیم روی این ارتباط مستقیم جدید از ITA Airways حساب کنیم، منبع بزرگی برای رضایت ما است. «مسیر جدید بانکوک هم برای مسافران تجاری و هم برای بسیاری از گردشگران یک گزینه عالی خواهد بود که نشان دهنده افزایش مطمئنی برای رشد جریان ترافیک و فرصت‌های همکاری بین دو کشور است.»

تابستان امسال، ITA Airways به 57 مقصد خدمات رسانی می کند که شامل 16 مسیر داخلی، 26 مسیر بین المللی و 15 مسیر بین قاره ای است. این ایرلاین پیشنهادات خود را با پروازهای مستقیم جدید از مرکز رم فیومیچینو به شیکاگو و تورنتو که به ترتیب از آوریل و می 2024 آغاز می شود، گسترش داده است. علاوه بر این، خدمات خود را به ریاض در 2 ژوئن 2023 و به آکرا در 6 ژوئن 2023 آغاز کرد. راه اندازی های آتی شامل داکار در 3 ژوئیه و جده در 1 اوت 2024 است.ایرلاین نیوز