راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

امارات به راچیدا اسماتی 101 ساله یک پرواز لوکس به الجزیره پیشنهاد می کند.


سه شنبه 2 ژوئیه 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

امارات

درآخر هفنه، امارات خوشحالم که از راچیدا اسماتی، یک مسافر باتجربه 101 ساله در پرواز خود به الجزیره استقبال کرد. برای قدردانی از سفرهای مکرر او، شرکت هواپیمایی راچیدا را به فرست کلاس ارتقا داد و راحتی او را در طول سفر تضمین کرد. یک تیم اختصاصی نیز به سرعت در مراحل فرودگاهی به او کمک کردند و او را برای یک تجربه آرام قبل از پرواز به سالن کلاس فرست هدایت کردند.

راچیدا که اهل الجزایر است، پس از دیدار با دوستان و خانواده خود در دبی، امارات را برای پرواز خود به الجزایر انتخاب کرد. این سفر سومین سفر او به دبی بود، شهری که او به دلیل دسترسی آسان، امکانات پزشکی استثنایی و صحنه فرهنگی پر جنب و جوش آن را تحسین می کند. راچیدا قصد دارد به سفر با امارات ادامه دهد و از آن به عنوان خط هوایی منتخب خود یاد کند.

راچیدا قدردانی خود را از تیم هایی که به تسهیل تجربه سفر آرام در هر نقطه تماس کمک می کنند ابراز کرد: “من در پرواز امارات به دبی تجربه خوبی داشتم، خدمه کابین بسیار مهربان و مفید بودند. من مشتاقانه منتظر بازگشت به الجزایر با پرواز امارات و تجربه کلاس فرست هستم و همیشه از استقبال گرم همه تیم ها سپاسگزارم.

راچیدا که در سال 1923 در الجزایر به دنیا آمد، اولین پرواز خود را در سن 21 سالگی به پاریس انجام داد. او همچنان یک مسافر پرشور است و پرواز با امارات را به دلیل خدمات و تجربه مشهور در هواپیما، همراه با تعهد ثابت به راحتی مشتری در زمین ترجیح می دهد. و در حین پروازایرلاین نیوز