راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

رونمایی از لوکس و سرگرمی: هتل چهار فصل سئول کودکان انحصاری را برای تمام فصول ارائه می کند


چهارشنبه 3 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

لوکس چهار فصل

تجمل و خلاقیت را در تابستان امسال در چهار فصل هتل سئول با بسته انحصاری Kids For All Seasons که فعالیت های الهام گرفته از هنر و لذت های خانوادگی را ارائه می دهد.

تابستان امسال، خانواده‌هایی که قبل از 31 آگوست 2024 در هتل چهار فصل سئول برنامه ریزی می‌کنند، می‌توانند با تجربه انحصاری Kids For All Seasons هتل در یک استراحت هنری لذت بخش بگذرانند. این بسته ویژه حداکثر تا دو کودک را ارائه می‌دهد و چیدمان اتاق‌های موضوعی، انتخاب‌های غذاخوری لذیذ و فعالیت‌های هنری خلاقانه را ارائه می‌دهد که توسط یک تیم بین‌المللی نظارت می‌شود.

مهمانان همچنین از پارکینگ مناسب در هنگام ورود و یک اعتبار ناهار سخاوتمندانه به مبلغ 150000 KRW برای هر اقامت بهره مند می شوند که در تمام سالن های غذاخوری هتل (به استثنای غذاخوری در اتاق) معتبر است.

مسافران جوان با سالن دلربا Kids For All Seasons در سطح 10 پذیرایی می‌کنند، فضایی پر جنب و جوش مملو از بازی‌های تعاملی و فعالیت‌های تحت نظارت. هنگام تحویل گرفتن، یک عروسک پارچه‌ای بولداگ جذاب و یک کیف دستی شیک فور سیزنز هتل سئول در نسخه محدود دریافت می‌کنند که برای ماجراجویی در فضای باز یا سفرهای دور مناسب است.

برای راحتی بیشتر، کودکانی که در اتاق‌های پریمیر، اتاق‌های خانواده بزرگ، و سوئیت‌های اجرایی با نمای قصر اقامت می‌کنند، می‌توانند از چیدمان چادرهای عجیب و غریب لذت ببرند و شب‌های دنج و رویاهای لذت‌بخش را تضمین کنند. امکانات ویژه مانند روپوش و لوازم بهداشتی سایز بچه‌ها نیز برای لذت بردن در اتاق در نظر گرفته شده است.

در طول اقامت خود، خانواده ها می توانند در کنار استخر شنای هتل که دارای ساعات اختصاصی برای بچه ها تا ساعت 8:30 شب است و شامل یک استخر جداگانه برای کودکان برای ماجراجویی های آبی ایمن و لذت بخش است، استراحت کنند.

تابستان امسال در هتل فور سیزن سئول، لحظاتی فراموش نشدنی را برای خانواده هایی که به دنبال تجمل، آسایش و تجربه های غنی در کنار هم هستند، نوید می دهد.هتل نیوز