راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خطوط هوایی آمریکا با ابتکارات جدید پایداری در کربن زدایی پیشروی می کند


چهارشنبه 3 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی آمریکا

خطوط هوایی آمریکا امروز گزارش پایداری 2023 خود را رونمایی کرد و جزئیات تلاش های خود را برای پیشرفت استراتژی تغییر آب و هوا و تسریع در کربن زدایی هوانوردی ارائه کرد. این گزارش همچنین دستاوردها را در زمینه های حیاتی برای شرکت و ذینفعان آن مانند ایمنی، توسعه نیروی کار و تجربه مشتری برجسته می کند.

پیشرفت‌های قابل توجه در سال 2023 شامل مشارکت آمریکا با Breakthrough Energy و Google Research در زمینه تحقیقات اجتناب از contrail پیشگام است. هدف این تحقیق هدایت صنعت در جهت کاهش اثرات آب و هوایی آن است. علاوه بر این، این گزارش نشان می‌دهد که خطوط هوایی آمریکا چگونه تعهد خود به پایداری را از طریق بهبود روش‌های تامین منابع و تدارکات افزایش می‌دهد.

“به لطف کار سخت بیش از 140000 عضو تیم ما، American همچنان به ارائه خدمات برای مشتریان خود ادامه می دهد و در عین حال گام هایی را در جهت اهداف پایداری خود برداشته است.” رابرت ایسوم، مدیرعامل امریکن گفت. کار بسیار بیشتری وجود دارد که باید انجام شود و بسیاری از زمینه‌ها وجود دارد که ما همچنان به سیاست‌گذاران و مشارکت‌ها برای پیشرفت تکیه خواهیم کرد. اما من به سوابق خود افتخار می‌کنم – از پیشرفت توسعه فناوری‌های کم کربن گرفته تا کارمان برای توسعه بهتر و استخدام گروهی متنوع و با استعداد از رهبران با تخصص بی‌نظیر در سراسر شرکت.»

آمریکن از طریق تعامل مستمر در داخل شرکت و با ذینفعان خارجی مختلف، چهار اولویت کلیدی پایداری را مشخص کرده است که در این گزارش توضیح داده شده است: ایمنی، پشتیبانی اعضای تیم، رضایت مشتری و کارایی عملیاتی، و تغییر آب و هوا و بهره وری سوخت. آمریکا همچنان به اهداف بلندمدت پایداری خود پایبند است و چالش ها و ارتباط متقابل موجود در دستیابی به آنها را تصدیق می کند.

“هدف آمریکایی ها برای دستیابی به انتشار گازهای گلخانه ای صفر تا سال 2050، هدف درستی است، اما آسان نخواهد بود.” جیل بلیکستاین، افسر ارشد پایداری آمریکا گفت. «گزارش ما گام‌های مشخصی را که برداشته‌ایم توصیف می‌کند و زمینه را برای کار سخت در سال‌های آینده فراهم می‌کند. امریکن متعهد به همکاری با شرکای خود در داخل و خارج از صنعت هوانوردی است تا ما و صنعت ما را در مسیری برای مقابله با این چالش های جهانی قرار دهد.

مطابق با تعهد آمریکا به شفافیت و پایبندی به معیارهای دقیق صنعت، این گزارش به طور قابل توجهی با دستورالعمل های کارگروه در مورد افشای مالی مرتبط با آب و هوا و استاندارد صنعت هواپیمایی تعیین شده توسط هیئت استانداردهای حسابداری پایداری مطابقت دارد.ایرلاین نیوز