راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

آخرین نقاط عطف Scandic را با بررسی اجمالی گزارش موقت Q2 2024 کاوش کنید


چهارشنبه 3 جولای 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

برای ارائه مستقیم گزارش موقت سه ماهه دوم سال 2024 به مدیر عامل Scandic، ینس ماتیسن و CFO Pär Christiansen بپیوندید. این رویداد جذاب، تجزیه و تحلیل و بحث کاملی از نتایج مالی اخیر و مسیرهای استراتژیک انجام شده توسط Scandic ارائه می دهد.

این ارائه به زبان انگلیسی انجام می شود و دسترسی مخاطبان بین المللی را تضمین می کند. شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق پخش اینترنتی به جلسه بپیوندند، که یک تجربه بصری و صوتی یکپارچه را ارائه می‌دهد، یا گزینه کنفرانس تلفنی را برای تعامل مستقیم انتخاب کنند.

این رویداد فرصتی عالی برای ذینفعان و افراد علاقه مند است تا مستقیماً از مدیران ارشد Scandic بینش کسب کنند. حتما تقویم خود را علامت بزنید و بخشی از این جلسه آموزنده باشید.

زمان قرار: چهارشنبه، 17 ژوئیه 2024، ساعت 09:00 CEST

دسترسی: این جلسه از طریق پخش اینترنتی و کنفرانس تلفنی قابل دسترسی است. برای دریافت شماره تماس و شناسه کنفرانس، پیش ثبت نام الزامی است.

اطلاعات پخش اینترنتی: پخش اینترنتی گزارش موقت Scandic در سه ماهه دوم سال 2024

ما شرکت کنندگان را تشویق می کنیم که حداقل پنج دقیقه قبل از شروع تماس ثبت نام کرده و به تماس متصل شوند. Scandic، اپراتور پیشرو هتل در Nordics، حدود 280 هتل با 58000 اتاق در بیش از 130 مقصد را اداره می کند. این شرکت به دلیل تعهد خود به پایداری و مفهوم جامع طراحی برای همه، که هتل هایش را در دسترس همه مهمانان قرار می دهد، مشهور است.هتل نیوز