راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

پیاده‌روی و تندرستی در چهار فصل استراحت انحصاری Sensei Lanai در نوامبر


چهارشنبه 3 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

پیاده روی چهار فصل

زیبایی لانایی را با چهار فصل عقب نشینی پیاده روی سنسی لانایی. از مسیرهای خوش‌منظره، درمان‌های آبگرم، و فعالیت‌های سلامتی از ۷ تا ۱۲ نوامبر ۲۰۲۴ لذت ببرید. برای دریافت هدیه زودتر رزرو کنید!

بسیاری از مسافران سلامتی اکنون به دنبال ماجراجویی در فضای باز هستند، و استراحتگاه پیاده‌روی در Sensei Lanai، A Four Seasons Resort، ترکیبی عالی از مناظر زیبا، مسیرهای پیاده‌روی متنوع، غذاخوری Nobu و درمان‌های آبگرم آرامش‌بخش را برای فرار فعال هاوایی فراهم می‌کند. این استراحتگاه شش روزه و پنج شبه که از ۷ تا ۱۲ نوامبر ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است، پذیرای علاقه‌مندان به پیاده‌گردی در تمام سطوح مهارت است تا مناظر سرسبز، تاریخ غنی و فعالیت‌های فرهنگی لانایی را که همگی با برنامه‌های سلامتی خاص Sensei ادغام شده‌اند، کشف کنند. مهمانانی که زودتر رزرو کنند، از زمان استراحت رایگان و هدیه‌های اضافی لذت خواهند برد.

این برنامه که توسط راهنمایان متخصص پارک ماجراجویی Sensei و Lanai هدایت می شود، تجربیات سلامتی جامعی را در دیدنی ترین مکان های جزیره ارائه می دهد. شرکت‌کنندگان پیاده‌روی می‌کنند، از بادبان غروب آفتاب در کاتاماران مجلل 65 فوتی Lanai II لذت می‌برند، و با درمان‌های آبگرم مانند بدنه آبزی و لومی لومی در سالن بزرگ اسپا 1000 فوت مربعی مجهز به سوناهای مادون قرمز، اتاق‌های بخار، فضای داخلی تجدید می‌کنند. و دوش در فضای باز، حمام افرو، و موارد دیگر. این اقامتگاه برای زوج ها، مسافران انفرادی و گروه های کوچک باز است و شامل:

 • دو تماس قبل از ورود با تیم سنسی و راهنمای شخصی سنسی
 • سه پیاده‌گردی معتدل و خوش‌منظره (Kanepuu + Keahiakawelo، Hii Trail، Kaiholena) با برانچ به میزبانی متخصصان تغذیه Sensei
 • جلسات اختیاری گرم کردن و خنک کردن توسط یک فیزیولوژیست ورزشی سنسی
 • چهار آبگرم 60 دقیقه ای در سالن اسپا خصوصی 1000 فوت مربعی
 • یک جلسه سلامت شخصی (تناسب اندام، تغذیه، یوگا، مدیتیشن، خواب، یا تمرکز حواس)
 • دو کلاس سلامتی نیمه خصوصی: یوگا هوایی ترمیمی و حمام صدای گونگ
 • بادبان غروب منظره با شفیره
 • پیاده روی اختیاری خودراهنما در روز استراحت (مسیر ماهیگیر، پوپه، کولویکی ریج)
 • صبحانه روزانه، میان وعده های غذایی برای هر پیاده روی، و یک ناهار بنتو باکس
 • مراسم Mocktail Meet و استقبال و استقبال
 • پایان شام گروهی در Sensei by Nobu
 • 500 دلار اعتبار غذا و نوشیدنی
 • پروازهای نیمه خصوصی رفت و برگشت از هونولولو با لانای ایر، ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل درون جزیره ای

لانای جزیره‌ای با تضادها، با سواحل منزوی، زمین‌های صخره‌ای قرمز و کوه‌های خنک است که مناظری از جزایر همسایه را ارائه می‌دهد. سنسی لانای، واقع در بالای سرسبز کوئله، به خاطر ابرهای پر از رطوبتی که از کوه ها پایین می آیند نامگذاری شده است. اولین پیاده‌گردی، «هی تریل»، دارای صعودهای تدریجی ارتفاعی و مکان‌های دیدنی فرهنگی مانند معبد باستانی هاوایی، هیاو، و مناظر خیره‌کننده حوضه پالاوای است. پیاده‌روی دوم، Kaiholena، از مناظر متنوعی از جمله کاج‌های باشکوه کوک در ارتفاعات معنوی Lanai عبور می‌کند. این عقب نشینی با پیاده روی در مسیر ساحلی منتهی به پوپه، نقطه عطفی مرتبط با افسانه هاوایی دو عاشق، به پایان می رسد.

اقامتگاه پیاده روی در Sensei Lanai برای یک نفر 9850 دلار و برای دو نفر 15450 دلار قیمت دارد. برای کسانی که مایل به تمدید اقامت خود قبل یا بعد از استراحت هستند، مبلغ 900 دلار برای هر شب شامل اتاق و صبحانه روزانه است. مهمانانی که قبل از 1 سپتامبر 2024 این اقامتگاه را رزرو می کنند، ارتقاء رایگان به اتاق کوله لوکس و یک ساعت استراحت خصوصی اضافی (به ارزش 800 دلار) دریافت خواهند کرد.هتل نیوز