راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

مسیر مستقیم جدید توسط IndiGo، بمبئی را با ویجایاوادا پیوند می‌دهد که از اوت امسال آغاز می‌شود


چهارشنبه 3 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

نیل

IndiGoایرلاین منتخب هند از راه اندازی مسیر جدید پرواز مستقیم از بمبئی به ویجایاوادا خبر داده است. این پروازهای روزانه که قرار است از 16 آگوست آغاز شوند، ارتباط بین بمبئی، مرکز مالی شلوغ ماهاراشترا، و ویجایاوادا، یک مرکز تجاری بزرگ در آندرا پرادش را افزایش خواهند داد. با اضافه شدن این مسیر، IndiGo 130 پرواز هفتگی از ویجایاوادا به هشت شهر دیگر در سراسر هند انجام خواهد داد. این سرویس جدید به عنوان یک پیوند حیاتی برای غرب هند به ویجایاوادا، منطقه مترویی که به سرعت در حال گسترش است، عمل می کند و همچنین دسترسی آسان تر مسافران ویجایاوادا به پروازهای بین المللی از طریق بمبئی را فراهم می کند.

آقای Vinay Malhotra، رئیس فروش جهانی، IndiGo، گفت“ما خوشحالیم که پروازهای مستقیم بین بمبئی و ویجایاوادا را معرفی می کنیم که تجارت، گردشگری و تجارت را در ایالت های مربوطه تقویت می کند. همانطور که ویجایاوادا به عنوان یک مرکز تجاری و فرهنگی کلیدی در آندرا پرادش صعود می‌کند، این ارتباط هوایی جدید با بمبئی، ارتباط و فرصت‌های اقتصادی بهتری را فراهم می‌کند و همچنین دسترسی مستقیم به میراث فرهنگی غنی و بناهای تاریخی در این شهرها را افزایش می‌دهد. به‌عنوان ایرلاین ترجیحی هند، ما همچنان متعهد هستیم که تجربه سفری مقرون‌به‌صرفه، به‌موقع، مؤدبانه و بدون دردسر را به همه مشتریانمان ارائه دهیم.»

ویجایاوادا، قلب تجاری آندرا پرادش، واقع در کنار رودخانه کریشنا، دارای ملیله‌ای غنی از سنت‌های تاریخی و آداب مذهبی متنوع است. این شهر به دلیل عمق فرهنگی‌اش، دارای مکان‌های قابل‌توجهی مانند معبد معتبر کاناکا دورگا، جزیره زیبای باوانی، و رگبار پراکاسام از لحاظ معماری قابل توجه است. ویجایاوادا ترکیبی پر جنب و جوش از آداب و رسوم باستانی و مدرنیته است که به خاطر بازارهای شلوغ و غذاهای محلی لذیذش مشهور است و آن را به مقصدی جذاب برای دوستداران تاریخ، جویندگان معنوی و علاقه مندان به آشپزی تبدیل می کند.

بمبئی، نیروگاه اقتصادی هند و قبلاً بمبئی نامیده می شد، به عنوان یکی از پرجمعیت ترین شهرهای جهان رتبه بندی می شود. این شهر که در امتداد دریای عرب قرار دارد، به عنوان هسته اصلی صنعت فیلم هندی و مرکز مهمی برای تجارت، مد و سرگرمی است. منظره شهر ترکیبی از ساختارهای استعماری، بلندمرتبه‌های معاصر و خیابان‌های سرزنده است و فرهنگ پویا و متنوع آن را به نمایش می‌گذارد. بمبئی به‌عنوان موتور اقتصادی کشور، مهاجران زیادی را جذب می‌کند که به دنبال فرصت‌ها هستند و به جذابیت سرزنده و جهانی آن می‌افزاید.

برنامه پرواز

شماره پرواز اصل و نسب مقصد فرکانس تاریخ اجرا عزیمت، خروج ورود
6E 936 بمبئی ویجایاوادا روزانه 16 اوت 2024 ساعت 18:30 20:20
6E 943 ویجایاوادا بمبئی روزانه 16 اوت 2024 ساعت 21:00 ساعت 23:00ایرلاین نیوز