راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

WeRide اولین روبوبوس خودران L4 سنگاپور را در سنتوزا با همکاری Resorts World Sentosa و EZ Buzz عرضه کرد.


چهارشنبه 3 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

استراحتگاه جهان سنتوزا

WeRide با همکاری Resorts World Sentosa و EZ Buzz Pte. Ltd، سرویس شاتل Robobus خود را در Sentosa در سنگاپور راه اندازی کرد. این رویداد اولین مسیر روبوبوس خودمختار سطح L4 سنگاپور را برای عملیات مسافربری در دسترس عموم قرار می دهد.

این مسیر شاتل که WeRide Robobus نام دارد، 1.2 کیلومتر را پوشش می دهد و شامل چهار ایستگاه است که سفر را در حدود 12 دقیقه کامل می کند. مهمانان و گردشگران هتل می توانند به راحتی در هر یک از این ایستگاه ها سوار Robobus شوند.

WeRide مجوزهای جاده های عمومی M1 و T1 سنگاپور را برای وسایل نقلیه خودران در دسامبر 2023 به دست آورد و امکان استقرار سریع Robobus و ایجاد استاندارد جدیدی برای سرعت پیاده سازی در صنعت را فراهم کرد.

در 20 ژوئن، آقای آلوین تانوزیر تجارت و صنعت، فرهنگ، جامعه و جوانان سنگاپور، به همراه هیئت خود از سنتوزا بازدید کرد تا از روبوبوس شاتل رانندگی مستقل بازدید و تجربه کند. او بعداً در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت: «دو ماه پیش، از فناوری‌های خودمختار WeRide در مقر آنها در گوانگژو بازدید کردم. دیروز، من شاهد برنامه AV آنها در اینجا در Resorts World Sentosa بودم! او همچنین خاطرنشان کرد که با یکپارچه‌سازی فناوری خودروهای خودران، ما امکان استفاده مؤثرتر از منابع محدود نیروی انسانی خود را فراهم می‌کنیم و از راه‌حل حمل و نقل پایدارتر و مقیاس‌پذیرتر اطمینان می‌دهیم.

Resorts World Sentosa، مقصد برتر سبک زندگی آسیا، دارای استودیوهای یونیورسال سنگاپور، آکواریوم دریا، جزیره دلفین، پارک آبی Adventure Cove، مجموعه ای از هتل های پنج ستاره مجلل، استراحتگاه یکپارچه، پارک های موضوعی متعدد، و انواع رستوران های سرآشپز مشهور است. برای یک دهه متوالی، جایزه “بهترین استراحتگاه مجتمع” در TGG Travel Awards مفتخر شده است.

WeRide Robobus به عنوان مینی‌بوس رانندگی خودمختار سطح 4 در جهان است که برای حمل و نقل کوچک طراحی شده است. با فعالیت در نزدیک به 30 شهر در سطح جهان، به طور برجسته در مراکز شهری بزرگ، فرودگاه‌های کلیدی، استراحتگاه‌های لوکس و نقاط توریستی محبوب استفاده می‌شود و بازدیدکنندگانی را که به دنبال تجربه‌های منحصربه‌فرد در هر کجا که فعالیت می‌کنند جذب می‌کنند.

توسعه سریع و موفقیت آمیز WeRide در سنگاپور توسط راه اندازی تجاری متوالی Robosweeper و Robobus تاکید می شود. این نقاط عطف، رهبری WeRide را در فناوری رانندگی خودکار جهانی مجدداً تأیید می کند و تکرارپذیری مدل تجاری آن را تأیید می کند.

با نگاهی به آینده، WeRide همچنان متعهد به همکاری با نهادهای محلی برای معرفی محصولات و مدل‌های تجاری معتبرتر به سنگاپور و آسیای جنوب شرقی است. هدف از این تعهد ارائه خدمات رانندگی خودکار کارآمد و با کیفیت بالا به ساکنان و گردشگران است و به پیشرفت سیستم های حمل و نقل هوشمند در سراسر منطقه کمک می کند.



هتل نیوز