راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هتل های Capella اقامتگاه جدیدی را در نئوم، عربستان سعودی راه اندازی کرد


جمعه 5 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

هتل ها و استراحتگاه های کاپلا

هتل ها و استراحتگاه های Capella هیجان زده است که از ملک ساحلی افتتاحیه خود در عربستان سعودی، واقع در NEOM پر جنب و جوش در Elanan، واقع در میان کوه های بیابانی زیبا و سواحل خلیج عقبه، هیجان زده است. این استراحتگاه جدید قرار است به عنوان بخشی از توسعه پایدار گسترده تر در منطقه شمال غربی عربستان سعودی، یک استراحتگاه سلامتی متمایز ایجاد کند.

این استراحتگاه در میان واحه‌ای سرسبز که چشمه‌های طبیعی تاریخی منطقه را در خود جای داده است، دارای 80 اتاق و سوئیت با طراحی سفارشی است. در اینجا، مهمانان خود را در محیطی آرام می بینند که در آن طراحی مدرن به طور هماهنگ با زیبایی طبیعی ترکیب می شود. مهمان نوازی مشهور Capella با برنامه جامع سلامتی ارائه شده توسط Capella Wellness، ادغام طراحی پیشرفته با فضای خلوتگاهی آرام، تقویت شده است.

پناهگاه آرامش

Capella در Elanan فرهنگ محلی را با معماری خود تجلیل می کند و دارای الگوهای هندسی به هم پیوسته است که منعکس کننده اشکال طبیعی مناظر است. پس از ورود، بازدیدکنندگان بلافاصله در حضور آرامش بخش طبیعت غوطه ور می شوند. این تفرجگاه میدان‌های وسیع، باغ‌های سرسبز و با نور آفتاب، و مناظر خیره‌کننده از قله برج رصد را ارائه می‌دهد.

پیشنهادات سلامتی

Capella به دلیل تعهد عمیق خود به سلامتی، ارائه طیف وسیعی از خدمات درمانی و امکانات برتر شناخته شده است. از میهمانان دعوت می‌شود تا از میان طیف متنوعی از درمان‌های سلامتی تحت تأثیر چرخه‌های قمری انتخاب کنند. این پیشنهادات شیوه‌های درمانی سنتی عربی را با روش‌های معاصر ترکیب می‌کند و به مهمانان اجازه می‌دهد در سفرهای سلامتی شخصی‌شده غرق در سنت‌های قدیمی شرکت کنند.

کریستیانو رینالدی، رئیس گروه هتل Capella، گفت: «ما از همکاری با NEOM در پرده برداری از دومین ملک خود در خاورمیانه: Capella در Elanan، در ساحل خلیج عقبه هیجان زده هستیم. با ترکیب مناظر طبیعی خیره کننده عربستان سعودی با فناوری نوآورانه NEOM، ما آماده هستیم تا تجربه سلامتی بی نظیری را برای مهمانان فراهم کنیم که نوید لذت و کشف را می دهد. این پناهگاه، خدمات رفاهی معتبر Capella Hotels and Resorts را با مجموعه‌ای از برنامه‌های هیجان‌انگیز ارائه می‌کند.

لذت های آشپزی بازسازی شده است

این استراحتگاه دارای چهار سالن غذاخوری است که هر کدام در تلاقی غذاخوری های ترمیمی و خلاقیت آشپزی قرار دارند. این تفرجگاه با الهام از منطقه ساحلی خود، مجموعه ای غنی از طعم های منحصر به فرد را ارائه می دهد که توسط تیمی از سرآشپزهای بین المللی تهیه شده است. علاوه بر این، Capella تجارب ناهار خوری منحصر به فردی را برای رویدادهای خاص فراهم می کند و سفر آشپزی به یاد ماندنی را برای هر مناسبتی تضمین می کند.

به اشتراک می‌گذارد: «همکاری با هتل‌ها و استراحتگاه‌های Capella به‌طور یکپارچه تجارب لوکس، سلامتی، و آشپزی استثنایی آن‌ها را با تعهد NEOM به گردشگری احیاکننده ترکیب می‌کند و مهمانان را به یک فرار خلاقانه و احیاکننده در سواحل خیره‌کننده دریای سرخ تضمین می‌کند. کریس نیومن، مدیر اجرایی بخش هتل NEOM.هتل نیوز