راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هواپیمایی Solomon پروازهای مستقیم بین بریزبن و اسپریتو سانتو را معرفی می کند


جمعه 5 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی Solomon

خدمات هوایی بین‌المللی به سانتو امروز مجددا برقرار شد و به بخش گردشگری که مشتاق از سرگیری فعالیت‌ها هستند، تقویت بسیار لازم را ارائه کرد.

اکنون یک پرواز مستقیم به سانتو از بریزبن هر پنجشنبه انجام می شود و از طریق پورت ویلا بازمی گردد.

ما می دانیم که در یک مکان باشکوه زندگی می کنیم، و ما هیجان زده هستیم که دوباره بتوانیم آن را با بازدیدکنندگان به اشتراک بگذاریم. بدون این تعهد به حفظ خدمات هوایی، رشد اقتصادی جزایر شمالی دشوار خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر همکاری با یکدیگر برای پایدار کردن این خدمات هستیم.» Rayman Leung، رئیس انجمن گردشگری Espiritu Santo.

“دفتر گردشگری وانواتو از این راه اندازی اولیه با ارزش سرمایه گذاری بیش از 1.2 میلیون vatu برای کمپین رسانه های اجتماعی در سراسر جنوب شرقی کوئینزلند تا کنون با بیش از 1.3 میلیون نفر حمایت کرده است. صنعت گردشگری سانتو نیز بسیار فعال بوده و این پیام را برای ایجاد کسب و کار در اسرع وقت منتشر کرده است. VTO ​​همچنین پاسخ مثبتی به شروع مجدد پروازها از طرف شرکای تجاری بین‌المللی ما دریافت کرده است که مشتاقانه منتظر فرصت‌هایی برای ارتقای خدمات هستند. مدیر عامل دفتر گردشگری وانواتو خانم آدلا ایساچار آرو. علاوه بر کمپین، تابلوهایی در فرودگاه بریزبن وجود خواهد داشت که سانتو را تبلیغ می کند.

ما مشتاقانه منتظر همکاری با شرکت هواپیمایی Solomons، صنعت و دولت بر روی یک برنامه بازاریابی هستیم. همه ما باید با هم کار کنیم تا مسیر موفقیت آمیز باشد. این برای تمام سانتو مهم است، نه فقط گردشگری. از سرگیری پروازهای داخلی نیز در موفقیت این سرویس حیاتی است.»

شرکت هواپیمایی Solomon، یک بازیگر کلیدی در بازار هوانوردی جزایر سلیمان، از زمان تاسیس در سال 1962 در خط مقدم ترویج گردشگری بوده است. صنعت سفر منطقهایرلاین نیوز