راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

گارودا اندونزی و خطوط هوایی سنگاپور تأییدیه نظارتی ایمن را برای اتحاد تجاری نوآورانه دریافت کردند


جمعه 5 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

مشارکت تجاری گارودا اندونزی

رگولاتورها مشارکت تجاری بین Garuda Indonesia و خطوط هوایی سنگاپور، راه را برای یک همکاری نوآورانه و استراتژیک هموار می کند.

گارودا اندونزی و خطوط هوایی سنگاپور (SIA) تاییدیه کمیسیون رقابت و مصرف کننده سنگاپور (CCCS) را برای قرارداد سرمایه گذاری مشترک تجاری خود دریافت کردند.

این چراغ سبز به خطوط هوایی اجازه می دهد تا همکاری استراتژیک خود را در فعالیت های تجاری مختلف افزایش دهند، که هم برای شرکت های هواپیمایی و هم کشورهای اندونزی و سنگاپور مفید خواهد بود. این مشارکت ممکن است شامل اجرای پروازهای مشترک درآمد بین دو کشور، هماهنگ کردن برنامه های پروازی برای ارائه انتخاب های بیشتر و اتصال بی نقص به مسافران و راه اندازی کمپین های فروش و بازاریابی مشترک برای ارائه ارزش اضافی به مشتریان هر دو خطوط هوایی باشد.

از زمان امضای قرارداد در ماه مه 2023، Garuda Indonesia و Singapore Airlines روی چندین ابتکار عمل کرده اند، از جمله به اعضای GarudaMiles و KrisFlyer اجازه می دهند در مسیرهای اشتراک کد مایل به دست آورند و از آنها استفاده کنند. آنها همچنین تلاش های بازاریابی مشترکی را برای تقویت گردشگری آغاز کرده اند.

در حال حاضر، خطوط هوایی در مسیرهای متعددی مانند پروازهای بین سنگاپور و شهرهای اندونزی مانند بالی، جاکارتا، مدان و سورابایا و همچنین مسیرهای طولانی بین سنگاپور و ژوهانسبورگ، لندن (هیترو) و بمبئی به اشتراک گذاشته می‌شوند.

آقای عرفان ستیاپوترا، رئیس و مدیر اجرایی گارودا اندونزی، گفتما از دریافت این تاییدیه بسیار خرسندیم، زیرا نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در راستای تعهد ما به ارتقای کیفیت خدمات و همچنین گسترش شبکه Garuda Indonesia و خطوط هوایی سنگاپور از طریق مشارکت عمیق است. ابتکار سرمایه گذاری مشترکی که امروز در حال آماده سازی آن هستیم، یکی از استراتژی هایی برای اطمینان از ایجاد ارزش گسترده برای مشتریان وفادارمان بوده است. داشتن تأییدیه نظارتی به عنوان اولین گام در یک توافق تجاری فرصت بیشتری را برای توسعه ایده های استراتژیک به خوبی اجرا شده فراهم می کند.

علاوه بر این، ما امیدواریم که این قرارداد سرمایه گذاری مشترک بتواند خدمات یکپارچه را برای مسافران با گزینه های برنامه پروازی بیشتر و سهولت در کسب و بازخرید مسافت پیموده شده ارائه دهد. همچنین، این همکاری ممکن است اقدامات مشخصی را برای کمک به تقویت فعالیت‌های گردشگری اندونزی انجام دهد که از پیشرفت بهبود اقتصادی پس از همه‌گیری حمایت می‌کند. آقای عرفان توضیح دادند.

آقای گو چون فونگ، مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی سنگاپور گفت: “همکاری استراتژیک قوی بین گارودا اندونزی و خطوط هوایی سنگاپور به ما این امکان را داده است که خدمات اشتراک کد خود را در چند سال گذشته گسترش دهیم و به مشتریان خود انتخاب های بیشتری در پروازها ارائه دهیم. با تأیید CCCS، ما آماده ایم همکاری خود را در دامنه وسیع تری از فعالیت های تجاری تعمیق دهیم. همراه با کار مداوم برای تقویت پیوند بین برنامه‌های عضویت در پروازهای مکرر، این امر به مشتریان ما گزینه‌های بیشتر و ارزش بیشتری را ارائه می‌دهد. این مشارکت بر تعهد هر دو شرکت هواپیمایی به بهبود اتصال بین اندونزی و سنگاپور و فراتر از آن، افزایش سفرهای تجاری و تفریحی و کمک به رشد اقتصادی تأکید می کند.ایرلاین نیوز