راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

چگونه تیم های WestJet خستگی ناپذیر برای بهبودی از اختلالات اعتصاب کار کردند


یکشنبه 7 جولای 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

وست جت

وست جت فعالانه برای حمایت از همه مسافران آسیب دیده پس از اعتصاب کارگری که در روز جمعه، 28 ژوئن آغاز شد، کار می کند، که به طور قابل توجهی عملیات را مختل کرد. این اعتصاب مصادف شد با آخر هفته شلوغ ژوئیه، دوره اوج سفر در کانادا، که منجر به محدودیت دسترسی در شبکه WestJet و شرکت‌های حامل جایگزین شد و تلاش‌ها برای اسکان مجدد را پیچیده کرد.

WestJet با رعایت مقررات حفاظت از مسافران هوایی (APPR) متعهد است که برنامه های سفر جایگزین را ظرف 48 ساعت پس از لغو پرواز ترتیب دهد. اگر این امکان پذیر نباشد، مسافران حق دارند به شکل اصلی پرداخت خود بازپرداخت کنند.

طبق APPR، خطوط هوایی موظف به پرداخت غرامت برای هتل ها و وعده های غذایی در شرایط خارج از کنترل آنها، مانند اعتصابات کارگری نیستند. دادگاه ها اعلامیه های اعتصاب را به عنوان اختلال در کار طبقه بندی کرده اند و پروازهای آسیب دیده را تحت عنوان APPR به عنوان خارج از کنترل شرکت حمل و نقل طبقه بندی کرده اند. با این وجود، وست جت، در برخی موارد، با ارائه اقامتگاه در هتل به مسافرانی که در خارج از کشور سرگردان هستند، از تعهدات APPR خود فراتر رفته است.

هدف WestJet رسیدگی به ادعاهای APPR در عرض 30 روز است و مسافران تشویق می شوند که برای هزینه های واجد شرایط از طریق WestJet.com ادعا کنند.ایرلاین نیوز

Blog

آخرین تحولات خاورمیانه

کمیسیون اروپا و آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا (EASA) از نزدیک وضعیت خاورمیانه و تأثیر آن بر هوانوردی غیرنظامی را در پی افزایش تبادلات نظامی

ادامه مطلب »