راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

شرکت هتل های هند به دلیل استراتژی های مدیریت ریسک برتر مورد تقدیر قرار گرفت


یکشنبه 7 جولای 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

جوایز مدیریت ریسک شرکت هتل های هند

جوایز مدیریت ریسک هند به سازمان‌هایی تجلیل می‌کند که در مدیریت ریسک برتر هستند. شرکت هتل های هند می درخشد، انعطاف پذیری و استراتژی های پایدار را در میان رشد هند برجسته می کند.

شرکت هتل‌های هند (IHCL)، شرکت برتر مهمان‌نوازی هند، عنوان استاد ریسک در مدیریت ریسک برند و رسانه‌های اجتماعی را در جوایز مدیریت ریسک هند در سال 2024 که توسط CNBC TV18 و ICICI Lombard ارائه شده است، به دست آورده است. این افتخار که صنایع مختلف را در بر می گیرد، بر رهبری استثنایی و مهارت IHCL در مدیریت ریسک و کاهش آن تاکید می کند.

آقای SY Raman، معاون – حسابرسی داخلی گروه، IHCL گفت: «ما از دریافت این جایزه برای مدیریت ریسک در برند و رسانه های اجتماعی خرسندیم. IHCL همچنان متعهد به اجرای بهترین شیوه های در کلاس خود برای عبور از پیچیدگی های محیط کسب و کار مدرن است.

جوایز مدیریت ریسک هند، سازمان‌هایی را جشن می‌گیرد که در شناسایی، مدیریت و کاهش ریسک‌ها در یک محیط اقتصادی پویا برتری نشان می‌دهند. از آنجایی که هند به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان ظاهر شده است، این جوایز بر اهمیت حیاتی آمادگی، انعطاف‌پذیری و رشد پایدار در مواجهه با افزایش یکپارچگی جهانی و چالش‌های مختلف اقتصادی تاکید دارند.هتل نیوز