راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

یونایتد ایرلاینز هشدارهای شخصی را برای توضیح تاخیرهای غیرمنتظره منتشر می کند


دوشنبه 8 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

خطوط هوایی یونایتد

آیا تا به حال با وجود آسمان صاف در نقاط مبداء و مقصد با تاخیر پرواز مواجه شده اید؟ یونایتد ایرلاینز قصد دارد این موقعیت های گیج کننده را روشن کند. این شرکت هواپیمایی از معرفی نقشه های آب و هوا و هشدارهای شخصی برای اطلاع مشتریان از تاخیرهای احتمالی خبر داد.

یونایتد ایرلاینز، یکی از اعضای Star Alliance، اکنون در زمان تأخیرهای مربوط به آب و هوا، پیوندهایی به نقشه های رادار محلی زنده از طریق متن و ایمیل برای مشتریان ارسال می کند. این ویژگی جدید سیستم فعلی آن‌ها را بهبود می‌بخشد، جایی که یک تیم اختصاصی از نمایندگان خدمات مشتری به‌روزرسانی‌های پرواز را از طریق پیام‌های متنی در زمان واقعی ارائه می‌کنند، که همه چیز را از دلایل تاخیر گرفته تا اطلاعیه‌های سوار شدن و تغییر دروازه را پوشش می‌دهد.

همزمان با ایام شلوغ سفر چهارم تیرماه، راه اندازی این سرویس به موقع است. طبق گزارش AAA، نزدیک به 71 میلیون نفر در تعطیلات آخر هفته 50 مایل یا بیشتر از خانه سفر خواهند کرد. یونایتد ایرلاینز به تنهایی پیش بینی می کند که بین 28 ژوئن تا 8 ژوئیه بیش از 5 میلیون مسافر را حمل کند.

یک تیم تخصصی خدمات مشتری برای ارائه دقیق ترین به روز رسانی های آب و هوا به مسافران ایجاد شده است. این تیم که در کنار تیم‌های عملیات پرواز در مرکز عملیات شبکه قرار دارد، از داده‌های هوش مصنوعی برای ردیابی و پیش‌بینی شرایط پرواز استفاده می‌کند. سپس این داده‌ها به پیام‌های شخصی‌سازی شده تبدیل می‌شوند و به مسافران درک جامعی از هرگونه تغییر پرواز می‌دهند.

هنگامی که آب و هوای نامناسب برنامه های پرواز را تهدید می کند، تیم پیام های متنی یا ایمیل هایی را برای مسافران ارسال می کند که وضعیت را توضیح می دهد و اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد. این پیام ها شامل پیوندهایی به نقشه های راداری محلی و زنده است که شرایط آب و هوایی را در طول مسیر پرواز نشان می دهد. هدف نه تنها اطلاع رسانی، بلکه آموزش مسافران در مورد اینکه چگونه آب و هوا در یک منطقه می تواند بر پروازهای مناطق دیگر تأثیر بگذارد، است. برنامه تلفن همراه United Airlines همچنین این نقشه‌های راداری را در بخش «وضعیت پرواز» ارائه می‌کند و در صورت تأخیر آب‌وهوا در منطقه دروازه در دسترس خواهند بود.

طبق گزارش اداره هوانوردی فدرال، آب و هوا دلیل اصلی بیش از 75 درصد تاخیرهای پروازی است. هیئت ملی ایمنی حمل و نقل، که حوادث هوانوردی را بررسی می کند، گزارش می دهد که آب و هوا در 23 درصد از این حوادث نقش دارد.

یونایتد ایرلاینز با این ابزارهای جدید قصد دارد شفافیت و رضایت مشتری را از طریق آگاه نگه داشتن مسافران در مورد عوامل موثر بر برنامه های سفرشان بهبود بخشد.ایرلاین نیوز