راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

گردشگری بوتان با راه اندازی دو ملک جدید در تیمفو و پارو توسط هتل های کریمسون


یکشنبه 7 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

هتل های زرشکی

Crimson Hotels Private Limited، که به دلیل مدیریت هتل‌های مجلل و بوتیک، و همچنین توسعه و ارائه امتیاز برندهای هتل مشهور است، با افتتاح دو ملک جدید به پادشاهی بوتان وارد شده است. اینها عبارتند از “Econostay Lhaki Yangchak Residency” در تیمفو و همتای آن در Paro، که حضور آن را در “سرزمین خوشبختی” افزایش داده است.

با این افتتاحیه ها، کریمسون اکنون مجموعاً هشت هتل را در سه کشور از جمله هند و نپال اداره می کند.

این گسترش به بوتان نشان‌دهنده گامی اساسی در رشد هتل‌های کریمسون است و دو ملک استثنایی را به مجموعه متنوع آن در یکی از آرام‌ترین و از نظر فرهنگی پرجنب‌وجوش‌ترین مناطق جهان اضافه می‌کند.

آقای Sandeep Maitraya، مدیر، Crimson Hotels Pvt. Ltd.، با ابراز هیجان در مورد دو Econostay جدید گفت: “بوتان نشان دهنده یک فرصت قابل توجه برای Crimson Hotels است تا به بازاری دست یابد که غنای فرهنگی و زیبایی طبیعی را ارج می نهد. املاک جدید Econostay ما در Thimpu و Paro تقاضای رو به رشد برای اقامتگاه‌های با کیفیت بالا در بوتان را برآورده می‌کند و به مسافران تجربیات بی‌نظیر و به یاد ماندنی ارائه می‌دهد. این گسترش بر تعهد ما به ارائه خدمات مهمان نوازی استثنایی در بازارهای متنوع و در عین حال ترویج گردشگری پایدار تأکید می کند.

معرفی اقامتگاه Lhaki Yangchak دومین اقدام بین المللی Crimson Hotels را نشان می دهد و بر تعهد آن به گسترش خدمات مهمان نوازی خود در بخش های متوسط ​​​​تا سطح بالا تأکید می کند. مکان های Thimphu و Paro تعهد Econostay به تجمل، راحتی و ارزش را نشان می دهد.

Thimphu Econostay، اقامتگاه Lhaki Yangchak، دارای 35 اتاق و سوئیت با سلیقه مبله، یک رستوران غذاهای متنوع، و امکانات کنفرانس و ضیافت مدرن است که برای بازدیدکنندگان تجاری و تفریحی پذیرایی می کند. همچنین یک مرکز سلامتی، یک منطقه تفریحی، و مناظر خیره کننده از مناظر محلی ارائه می دهد.

در همین حال، اقامتگاه Econostay Lhaki Yangchak در پارو، واقع در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی پارو، دارای 18 اتاق و سوئیت جذاب است که طراحی‌های سنتی بوتان را ادغام کرده‌اند. این مکان همچنین شامل رستورانی است که کرایه های محلی و بین المللی را ارائه می دهد، فضای کافی برای جلسات و رویدادها برای حداکثر 150 نفر و یک مرکز تناسب اندام برای بهبود تجربه مهمانان.

هر دو مکان Econostay موقعیت ایده آلی دارند تا دسترسی راحت به جاذبه های اصلی بوتان را فراهم کنند. تیمفو به‌خاطر فرهنگ پویا و مکان‌های تاریخی‌اش شناخته می‌شود، در حالی که پارو به‌خاطر مناظر خیره‌کننده‌اش و پارو تکتسانگ (صومعه آشیانه ببر) معروف است.

ما در حال حاضر 20 هتل دیگر در فضای ساخت و ساز داریم. در دو سال آینده مجموعه The Crimson 8 هتل جدید دیگر در هند، نپال و بوتان را معرفی خواهد کرد. چهار نفر از این هشت جدید 5 ستاره خواهند بود. آقای میترایا اضافه کرد.

مجموعه متنوع هتل‌های کریمسون اکنون از Basics Inn & Suites که اقامتگاه‌های اقتصادی ارائه می‌دهد تا Econostay متوسط ​​را دربرمی‌گیرد و به بخش‌های لوکس با برند پنج ستاره سیترون و مجموعه لوکس پنج ستاره Akatsukii گسترش می‌یابد.هتل نیوز