راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

مجموعه Ocean House با انتصاب استفانی لیویت رشد استراتژیک را افزایش داد


سه شنبه 9 جولای 2024

زمان خواندن: < 1 دقیقه

اوشن هاوس استفانی لیویت

خانه اقیانوس مجموعه، شامل فوربس پنج ستاره اوشن هاوس و Weekapaug Inn، استفانی لیویت را به عنوان مدیر فروش و بازاریابی گروه منصوب کرده است.

مجموعه Ocean House که به خاطر خانه پنج ستاره اوشن فوربس و مسافرخانه Weekapaug مشهور است، استفانی لیویت را به عنوان مدیر فروش و بازاریابی گروه جدید منصوب کرده است. در این نقش، لیویت تیم‌های فروش، پذیرایی و بازاریابی را در سراسر مجموعه رهبری می‌کند و بر رشد درآمد در تمام حوزه‌های عملیاتی تمرکز می‌کند. مسئولیت‌های او شامل رهبری استراتژی‌های نوآورانه فروش و بازاریابی و تشکیل مشارکت‌های استراتژیک برای دستیابی به اهداف مالی املاک است.

لیویت بیش از 20 سال تجربه مهمان نوازی لوکس را در موقعیت جدید خود به ارمغان می آورد. او قبل از پیوستن به مجموعه Ocean House، مدیر فروش و بازاریابی Conrad Los Angeles در کالیفرنیا بود. او همچنین نقش‌های ارشد فروش را در شرکت هتل ریتز-کارلتون با مأموریت‌هایی در دبی، امارات داشت. Half Moon Bay، CA; و Bachelor Gulch، CO. علاوه بر این، او به عنوان مدیر فروش و بازاریابی در Bardessono و هتل Yountville در Napa Valley، کالیفرنیا خدمت کرد.

لیویت که اصالتاً اهل بوستون است، دارای مدرک لیسانس از دانشگاه بوستون است.هتل نیوز