راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

AerCap شراکت اجاره جدیدی را اعلام کرد: ده هواپیمای ایرباس A321neo به ترکیش ایرلاینز


سه شنبه 9 جولای 2024

زمان خواندن: 2 دقایق

AerCapAirbus A321neo

AerCap ده فروند هواپیمای ایرباس A321neo را به ترکیش ایرلاینز اجاره کرده است و حضور هوانوردی جهانی خود را گسترش داده است.

AerCap Holdings NV (معروف به “AerCap” یا “شرکت”) (NYSE: AER) یک قرارداد اجاره با ترکیش ایرلاینز برای ارائه ده هواپیمای جدید ایرباس A321neo نهایی کرده است.

ما بسیار خرسندیم که از ترکیش ایرلاینز با اجاره ده هواپیمای جدید A321neo حمایت می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا به توسعه شبکه مسیرهای گسترده خود ادامه دهند و در عین حال ناوگان باریک بدن خود را برای بهره وری عملیاتی بیشتر مدرن کنند. Aengus Kelly، مدیر اجرایی AerCap گفت. ما برای پروفسور احمد بولات، آقای لونت کونوکچو و کل تیم مدیریت خطوط هوایی ترکیش آرزوی موفقیت داریم و مشتاقانه منتظریم تا در زمان تحویل این هواپیماها و فراتر از آن، بر همکاری بلندمدت خود بسازیم.”

رئیس هیئت مدیره و کمیته اجرایی ترکیش ایرلاینز، پروفسور احمد بولات، در مورد این توافق اظهار داشت: “ما خوشحالیم که ناوگان خود را با ده هواپیمای جدید ایرباس A321neo از طریق مشارکت خود با AerCap افزایش می دهیم. این افزوده با استراتژی ما برای ادامه ارائه یک تجربه مسافرتی مدرن و کارآمد به مسافرانمان همسو است، در حالی که از برنامه های توسعه مداوم ما برای مسیرهای جدید و افزایش تعداد مسیرهای موجود پشتیبانی می کند. ما مشتاقانه منتظر تقویت همکاری خود با AerCap هستیم.”

AerCap به عنوان پیشروترین نهاد جهانی در لیزینگ هوانوردی است که دارای مجموعه بسیار جذابی از سفارشات آتی در صنعت است. AerCap با ارائه خدمات به حدود 300 مشتری در سراسر جهان، راه حل های مدیریت ناوگان گسترده ای را ارائه می دهد. این شرکت به صورت عمومی در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت نماد نماد AER معامله می شود و دفتر مرکزی آن در دوبلین قرار دارد. این دفاتر اضافی را در مکان‌هایی از جمله شانون، میامی، سنگاپور، ممفیس، آمستردام، شانگهای، دبی، سیاتل، تولوز و سایر موارد در سراسر جهان اداره می‌کند.ایرلاین نیوز