راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

خطوط هوایی ژاپن از طریق فرودگاه بین‌المللی ناریتا، سفرهای خود را به المپیک پاریس آسان‌تر می‌کند و مسافرانی را از بیش از 70 مقصد، از جمله آسیای جنوب شرقی، حمل می‌کند.


چهارشنبه 10 جولای 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

المپیک ژاپن هواپیمایی

خطوط هوایی ژاپن سفرهای المپیک را آسان می کند و مسافران را از بیش از 70 مکان، از جمله آسیای جنوب شرقی، از طریق ناریتا به فرودگاه شارل دوگل پاریس حمل می کند.

شرکت هواپیمایی ژاپن، شرکت هواپیمایی ژاپن، که دفتر مرکزی آن در شیناگاوا، توکیو قرار دارد، شرکت هواپیمایی مورد علاقه شما برای برنامه ریزی سفر به بازی های المپیک پاریس است. هواپیمایی ژاپن که از مراکز اصلی خود در فرودگاه بین‌المللی ناریتا توکیو و فرودگاه‌های هاندا و فرودگاه‌های کانسای و ایتامی اوزاکا فعالیت می‌کند، یک برنامه پروازی جامع ارائه می‌دهد که نیازهای مسافران را برآورده می‌کند.

برای کسانی که قصد سفر به المپیک پاریس را دارند، خطوط هوایی ژاپن یک برنامه هماهنگ با خدمات مسافری بین المللی برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده به بیش از 70 مقصد در سراسر جهان ارائه می دهد. این شبکه گسترده، برنامه‌ریزی سفر شما از ژاپن به پاریس را آسان می‌کند، به‌ویژه با پروازها به فرودگاه شارل دوگل پاریس – مرکز بین‌المللی اولیه شرکت‌کنندگان در المپیک.

برنامه ریزی استراتژیک با خطوط هوایی ژاپن: بلیط شما برای المپیک پاریس

فرودگاه هاندا توکیو که در قلب شبکه حمل و نقل ژاپن قرار دارد، به عنوان یک مرکز اصلی برای خطوط هوایی ژاپن عمل می کند و یک نقطه شروع کلیدی برای بسیاری از سفرهای المپیک مسافران است. فرودگاه هاندا به عنوان پایگاه اصلی داخلی خطوط هوایی ژاپن، برنامه ریزی سفر آسان را برای گردشگران و علاقه مندان به ورزش که به پاریس می روند تسهیل می کند. فرودگاه بین المللی ناریتا با ارائه ارتباطات بین المللی قوی تکمیل کننده این امر است، که برای کسانی که قصد سفر از مناطق دورتر از مرکز توکیو را دارند بسیار مهم است.

برای مسافران ساکن اوزاکا، فرودگاه بین‌المللی کانسای یکی دیگر از قطب‌های استراتژیک ژاپن ایرلاینز است که تضمین می‌کند برنامه‌ریزی سفر شما به بازی‌های المپیک پاریس بدون در نظر گرفتن نقطه عزیمت شما در ژاپن یکپارچه است. هر هاب برای رسیدگی به ترافیک المپیک مجهز است و تعهد خطوط هوایی ژاپن به برنامه‌های سفری روان و کارآمد را تقویت می‌کند.

مسیرهای پرواز خطوط هوایی ژاپن

مسیرهای فرودگاه بین المللی ناریتا (NRT):

 • سنگاپور
 • کوالالامپور
 • جاکارتا
 • مانیل
 • هانوی
 • شهر هوشی مین
 • بانکوک
 • دهلی
 • بنگالورو

مسیرهای فرودگاه Haneda (HND):

 • سنگاپور
 • دهلی
 • شهر هوشی مین
 • بانکوک
 • مانیل

مسیر فرودگاه بین المللی کانسای (KIX):

پروازهای خطوط هوایی ژاپن از ناریتا به پاریس

 • پرواز 1:
  عزیمت، خروج: 10:30 صبح توکیو (بین المللی ناریتا)
  ورود: 17:50 فرانکفورت (فرانکفورت بین المللی)
  ارتباط: 21:40 فرانکفورت (فرانکفورت بین المللی)
  ورود نهایی: 22:55 پاریس (شارل دوگل)
  کل مدت زمان: 19 ساعت 25 دقیقه
 • پرواز 2:
  عزیمت، خروج: 10:30 صبح توکیو (بین المللی ناریتا)
  ورود: 17:50 فرانکفورت (فرانکفورت بین المللی)
  ارتباط: 20:10 فرانکفورت (فرانکفورت بین المللی)
  ورود نهایی: 21:25 پاریس (شارل دوگل)
  کل مدت زمان: 17 ساعت 55 دقیقه

برنامه ریزی سفر پیشرفته از طریق اتحاد Oneworld

به عنوان یکی از اعضای برجسته اتحاد خطوط هوایی Oneworld، خطوط هوایی ژاپن مزایای برنامه ریزی سفر خود را از طریق ترتیبات همکاری با سایر اعضای اتحاد گسترش می دهد. این اتصال برای برنامه‌ریزی سفرهای بین‌المللی، مانند سفرهای المپیک پاریس، ارائه طیف وسیع‌تری از برنامه‌های پرواز و خدمات بهبود یافته به مشتریان، ارزشمند است.

سفر برنامه ریزی شده شما به فرودگاه شارل دوگل پاریس

پس از برنامه ریزی سفر خود با خطوط هوایی ژاپن و رسیدن به فرودگاه شارل دوگل پاریس، وارد پورتال برتر اروپا خواهید شد. این فرودگاه با امکانات پیشرفته، برای حجم بالای بازدیدکنندگان المپیک آماده شده و برنامه های سفر شما را بدون مشکل پیش می برد.

برنامه ریزی تخصصی سفر با خطوط هوایی ژاپن

خطوط هوایی ژاپن چه برای یک سفر تفریحی و چه برای یک سفر کاری فوری در کنار المپیک پاریس برنامه ریزی کنید، خدمات بی نظیری ارائه می دهد. با ناوگان آماده برای استقرار و منابع برنامه ریزی دقیق سفر، خطوط هوایی ژاپن تضمین می کند که سفر شما از ژاپن به پاریس چیزی جز دیدنی نیست و با هیجان بازی های المپیک هماهنگ است.

اطمینان حاصل کنید که برنامه های شما برای المپیک پاریس شامل خطوط هوایی ژاپن برای تجربه سفری جامع و لذت بخش است که سفر شما را به مانند خود بازی ها به یاد ماندنی می کند.ایرلاین نیوز