راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ترکیه شاهد افزایش 34 درصدی بازدیدکنندگان هندی از ژانویه تا مه 2024 است، ET TravelWorld


ترکیهکه یک مقصد برتر جهانی است، افزایش قابل توجهی در گردشگری از هند تجربه کرده است. بین ژانویه تا مه 2024، ترکیه پذیرای 126000 بازدیدکننده هندی بود که افزایش 34 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال 2023 نشان می‌دهد. گردشگران هندی برای کل سال افزایش قابل توجه گردشگران هندی جذابیت پایدار ترکیه و تلاش های استراتژیک آن برای جذب بازدیدکنندگان بیشتر از هند را برجسته می کند.

گردشگران هندی به طور فزاینده ای به سمت تجارب متنوع گردشگری ترکیه جذب می شوند. بسیاری در حال کاوش در کشور به عنوان مسافران مستقل رایگان (FITs) هستند و از میراث فرهنگی غنی، خرید و تجربه غذا خوردن لذت می برند. مقاصد کلیدی مانند استانبول که به‌خاطر بناهای تاریخی، فرهنگ پر جنب و جوش، و تجربه‌های منحصر به فرد غذا شناسی شهرت دارد، همچنان بهترین انتخاب‌ها هستند.

کاپادوکیه که به خاطر مناظر متمایز و بالون سواری شهرت دارد، شاهد افزایش بازدیدکنندگان هندی نیز بوده است. مناطق ساحلی مانند آنتالیا و بدروم که به خاطر سواحل خیره کننده و استراحتگاه های مجلل خود مشهور هستند، برای مراسم عروسی منحصر به فرد، ماه عسل، جشن های مجلل و رویدادها محبوب هستند. مقاصد دیگری مانند پاموکاله، ازمیر و آلاچاتی که به دلیل زیبایی طبیعی و مکان‌های تاریخی مشهور هستند، تعداد قابل توجهی از گردشگران را به خود جذب می‌کنند.

گردشگری تایوان با تمرکز مجدد بر MICE بازار هند را تقویت می کند

اداره گردشگری تایوان امیدوار است که تعداد بازدیدکنندگان امسال از هند به سطح قبل از همه گیری بازگردد. همچنین انتظار می‌رود که پروازهای مستقیم بین دو منطقه به زودی از سر گرفته شود و سفر بین تایوان و هند راحت‌تر، راحت‌تر و اقتصادی‌تر شود. برای جذب گردشگران هندی، TTA مشوق ها و ابتکارات خاصی را معرفی کرده است.

این رشد چشمگیر را می‌توان به فعالیت‌های تبلیغاتی و روابط عمومی فعال در هند، همراه با همکاری‌های موفق با سهامداران هندی نسبت داد. آژانس های مسافرتی، شرکت ها و برنامه ریزان عروسی. در اوایل سال جاری، توریسم ترکیه با همکاری انجمن آژانس های مسافرتی هند (TAAI) یک نمایشگاه موفق شش شهر هند را به پایان رساند. این ابتکار با هدف تقویت روابط بین تجارت مسافرتی هند و گردشگری ترکیه، تقویت همکاری و گشودن افق های جدید انجام شد. با نگاهی به آینده، ترکیه با ابتکاراتی مانند OTOAI (انجمن اپراتورهای تورهای خارجی هند) به همکاری نزدیک با آژانس های مسافرتی هند ادامه می دهد. تور نقش بسزایی در ترویج گردشگری. سفر اخیر از 30 ژوئن تا 6 ژوئیه 2024، به نمایش جاذبه های بی شمار ترکیه به آژانس های مسافرتی هند اختصاص دارد. در مجموع 40 عضو OTOAI از سراسر هند در این تلاش مهیج شرکت کردند که به نمایندگی از مناطق مختلف و علایق گردشگری شرکت کردند.

پیشنهادات فرهنگی غنی، مناظر خیره کننده و شهرهای پر جنب و جوش این کشور همچنان گردشگران هندی را مجذوب خود می کند و نوید رشد بیشتر در آینده را می دهد.

  • منتشر شده در 9 جولای 2024 ساعت 02:55 بعد از ظهر IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم