راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

چگونه تیم بازی های المپیک هنگ کنگ کمپین پاریس را با برگزاری جشن پرچم در چین تقویت می کند


چهارشنبه 10 جولای 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

المپیک

عصر گذشته، مراسم اعطای پرچم هیجان انگیز در دفاتر دولت مرکزی در هنگ کنگ، اعزام پرشور هیئت هنگ کنگ، چین به بازی های المپیک 2024 پاریس را رقم زد. آقای چان کواک کی، سرپرست مدیر اجرایی منطقه ویژه اداری هنگ کنگ (HKSAR)، پرچم منطقه ای هنگ کنگ را به اعضای اصلی هیئت اهدا کرد: آقای تیموتی فوک، رئیس فدراسیون ورزش و کمیته المپیک هنگ کنگ، چین (SF&OC). ) آقای ادگار یانگ، دبیر کل افتخاری SF&OC; و دکتر تی. برایان استیونسون، نایب رئیس SF&OC و سرآشپز هیئت نمایندگی هنگ کنگ، چین به پاریس 2024. این مراسم با آرزوهای گرم و تشویق برای موفقیت ورزشکاران در مسابقات آتی همراه بود.

برای جشن گرفتن Priority Pass به عنوان “شریک رسمی سالن فرودگاه” برای هیئت هنگ کنگ، چین در بازی های المپیک 2024 پاریس، جوایز ویژه ای برای مسافران در نظر گرفته شده است. اعضای Priority Pass و دارندگان کارت LoungeKey، هر دو خدمات تحت مالکیت و اداره کالیسون، که ظرف 24 ساعت پس از کسب مدال توسط هیئت هنگ کنگ، چین، از سالن تازه افتتاح شده Kyra در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ بازدید می کنند، یک دارنده گذرنامه رایگان دریافت خواهند کرد. منابع باقی می ماند این ابتکار یک لایه اضافی از هیجان و حمایت را برای ورزشکارانی که از 26 جولای تا 11 آگوست 2024 رقابت می کنند، اضافه می کند.

“ما فوق العاده مفتخریم که بخشی از سفر هیئت هنگ کنگ، چین به بازی های المپیک 2024 پاریس هستیم.” تاد هندکاک، مدیر ارشد بازرگانی جهانی و رئیس آسیا و اقیانوسیه، کالیسون اینترنشنال گفت. «حمایت از ورزشکاران در سفر به بازی‌های المپیک بیش از ارائه دسترسی به سالن فرودگاه است. این در مورد ایجاد یک سفر آرام تر و لذت بخش تر قبل از پرواز ورزشکاران است تا آنها بتوانند بهترین عملکرد خود را در بازی ها داشته باشند. برای ورزشکاران آرزوی موفقیت داریم.»

Collinson نقش خود را به عنوان “شریک رسمی سالن فرودگاه” برای هیئت هنگ کنگ، چین اعلام کرده است و عضویت دیجیتال Priority Pass را به ورزشکاران انجمن های ملی ورزشی SF&OC ارائه می دهد. هر عضویت شامل چهار بازدید رایگان از سالن های فرودگاه و تجربه سفر است.

علاوه بر این عضویت‌های دیجیتال، کالیسون عضویت Priority Pass Prestige را برای هیئت هنگ کنگ، چین که در پاریس 2024 شرکت می‌کنند، ارائه می‌کند. عضویت Prestige دسترسی رایگان و نامحدود به سالن‌های استراحت فرودگاه Priority Pass را برای یک سال ارائه می‌دهد.

تحقیقات جهانی اخیر توسط Priority Pass نشان می دهد که بیش از 60 درصد مسافران احساس می کنند تجربه فرودگاهی آنها به طور قابل توجهی بر توانایی آنها برای استراحت و شارژ مجدد تأثیر می گذارد. به طور خاص، 58٪ از پاسخ دهندگان از هنگ کنگ SAR معتقدند که بازدید از سالن فرودگاه به آنها کمک می کند تا در طول سفر خود آرام شوند.

بسیاری از مردم متوجه خستگی جسمی و روحی ورزشکاران ما در طول تمرینات و مسابقات شدید خود نیستند. تیموتی فوک، رئیس SF&OC. «شبکه سالن‌های استراحت فرودگاه و تجربه‌های سفر Priority Pass پناهگاهی آرام برای استراحت و شارژ مجدد ورزشکاران ما، به دور از استرس سفر ارائه می‌کند. این مهلت برای رفاه آنها بسیار مهم است و به آنها اجازه می دهد تا روی عملکرد خود تمرکز کنند. ما از حمایت کالیسون برای در دسترس قرار دادن این فضاهای ضروری در اختیار ورزشکارانمان سپاسگزاریم.»

در جشن گرفتن هر مدال توسط هیئت هنگ کنگ، هیئت چین در بازی های المپیک 2024 پاریس، اعضای Priority Pass و دارندگان کارت LoungeKey می توانند از پیشنهاد ویژه در Kyra Lounge در ترمینال 1 فرودگاه بین المللی هنگ کنگ برخوردار شوند. به مدت 24 ساعت پس از کسب هر مدال، اعضا می توانند یک دارنده پاسپورت رایگان دریافت کنند، تا زمانی که لوازم موجود است.

برای استفاده از این پیشنهاد، اعضا باید کارت عضویت فیزیکی یا دیجیتالی خود را در پذیرش Kyra Lounge ارائه دهند. این فرصت را برای بزرگداشت دستاوردهای هیئت هنگ کنگ، چین با یک دارنده پاسپورت جدید و شیک از دست ندهید.ایرلاین نیوز