راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

امارات تجربه مسافران را با سالن جدید در جده، عربستان سعودی افزایش می دهد


چهارشنبه 10 جولای 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

امارات

امارات اولین سالن خود را در منطقه در فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز در جده عربستان سعودی افتتاح کرد. این سالن جدید و اختصاصی به مشتریانی که با خدمات سه گانه A380 امارات پرواز می کنند، خدمات رسانی می کند.

این سالن نشان‌دهنده سرمایه‌گذاری قابل توجهی به مبلغ 20 میلیون درهم (5.4 میلیون دلار آمریکا) است و 900 متر مربع در ترمینال 1 فرودگاه تازه افتتاح شده است. برای مسافران کلاس فرست و بیزینس و همچنین اعضای پلاتینیوم و طلایی امارات Skywards با یک صندلی پذیرایی می‌کند. ظرفیت بیش از 190 مهمان در هر زمان معین، ارائه گزینه های مختلف صندلی.

این سرمایه گذاری بر تعهد امارات به گسترش حضور خود در پادشاهی عربستان سعودی، همسو با اهداف هوانوردی چشم انداز عربستان سعودی 2030 تأکید می کند. همچنین تعهد این شرکت هواپیمایی به ارائه یک تجربه عالی و خوشایند در زمین برای مشتریان خود که از یکی از آنها پرواز می کنند، نشان می دهد. مهم ترین بازارهای جهانی آن علاوه بر این، امسال یک نقطه عطف قابل توجه برای امارات است و 35 سال خدمت به جده را جشن می گیرد.

مراسم افتتاحیه رسمی توسط چندین مهمان ارجمند از جمله جناب ناصر حویدن الکتبی، سرکنسول امارات در جده برگزار شد. جناب مهندس رائد بن ابراهیم المدیهیم، رئیس هیئت مدیره شرکت فرودگاه های جده (JEDCO)؛ محمد متار، معاون ارشد بخش خدمات فرودگاهی در امارات؛ مهندس مازن جوهر، مدیر عامل JEDCO; سامی عقیل عبدالله، معاون ارشد خدمات فرودگاهی برای ایستگاه های خارج از شهر و پشتیبانی تجاری؛ جبر العزیبی، معاون عملیات بازرگانی امارات در عربستان سعودی؛ و عامر العرای، مدیر خدمات فرودگاهی امارات در فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز.

محمد مطر نظر دادجده 35 سال پیش اولین دروازه ما برای ورود به پادشاهی بود، بنابراین مناسب است که فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز، یک تأسیسات در سطح جهانی، اولین فرودگاه در منطقه خارج از دبی است که دارای یک سالن اختصاصی امارات است. سالن استراحتی که به راحتی در مرکز ترمینال 1 قرار دارد، به زیبایی طراحی شده است تا تجربه ای پیشرو در صنعت و مهمان نوازی با امضای امارات را برای مشتریان ما از لحظه ورود به داخل ارائه دهد. ما از مقامات فرودگاه برای حمایت آنها در کمک به ما برای استقبال رسمی از مشتریان و ارائه تجربه سفر به یاد ماندنی در زمین برای آنها تشکر می کنیم.”

ترسناک. مازن جوهر گفت: “راه اندازی سالن امارات در فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز نشان دهنده رابطه استراتژیک 35 ساله ارائه گزینه های سفر متعدد به مسافران از طریق سه پرواز روزانه این شرکت هواپیمایی است. این سالن یک مکمل قابل توجه به خدمات فرودگاه است و از تلاش‌های توسعه همه جانبه در فرودگاه با هدف ارائه یک تجربه سفر لذت‌بخش و یکپارچه برای مسافران از سراسر جهان پشتیبانی می‌کند.

امارات از سالن جدید طراحی شده خود در فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز در جده پرده برداری کرده است که ترکیبی از تاثیرات طراحی معاصر و منطقه ای را به نمایش می گذارد. این فضای خوش‌آمدگویی، تنظیمات صندلی‌های متنوعی را ارائه می‌دهد، از جمله قسمت‌هایی برای غذاخوری، استراحت، و آرامش آرام. میهمانان می توانند از طیف گسترده ای از گزینه های ناهار خوری، امکانات دوش مجلل، نمازخانه و سایر امکانات عالی لذت ببرند.

این بوفه دارای مجموعه ای از غذاهای لذیذ خاورمیانه، محلی و بین المللی مانند بره کابسا، اسفناج و ریکوتا تورتلینی، مرغ لیمو مراکشی، میگو ماخبوس، کیک پنیر سنت سباستین، و کیک تیرامیسو و بسیاری دیگر از غذاهای نفیس است.

این سالن که در طبقه سوم منطقه خروج ترمینال 1 واقع شده است، تنها 10 دقیقه پیاده تا ورودی ترمینال و 3 تا 5 دقیقه پیاده تا گیت های سوار شدن A28B و A38B، که سه پرواز روزانه امارات در آن مستقر هستند، فاصله دارد.

علاوه بر سالن جدید در فرودگاه بین المللی ملک عبدالعزیز، امارات دارای هفت سالن در سراسر سه سالن در DXB و 32 سالن دیگر در سراسر شبکه خود است.

امارات از سال 1989 تسهیل کننده مهم گردشگری و تجارت در عربستان سعودی بوده است و در حال حاضر به چهار دروازه – ریاض، جده، مدینه و دمام – با بیش از 70 پرواز هفتگی، از جمله سه پرواز روزانه به جده با استفاده از ایرباس A380 های پرچمدار خود، خدمات رسانی می کند. امارات از زمان شروع فعالیت خود، نزدیک به 30.7 میلیون مسافر را با بیش از 112000 پرواز به و از پادشاهی جابه جا کرده است و مسافران را به یک شبکه جهانی گسترده که شامل مقاصد محبوبی مانند دبی، لندن، استانبول، پاریس، جاکارتا، کوالالامپور، وصل می کند. ایالات متحده و جزایر اقیانوس هند مانند مالدیو، موریس و سیشل.ایرلاین نیوز