راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

کیمن ایرویز به عنوان برترین ایرلاین بین المللی در سال 2024 پرواز + جوایز تفریحی برای خدمات عالی در حین پرواز


پنجشنبه 11 جولای 2024

زمان خواندن: 3 دقایق

راه های هوایی کیمن

کیمن ایرویز لیمیتد (CAL)، شرکت هواپیمایی ملی جزایر کیمن، به‌عنوان یکی از برترین خطوط هوایی بین‌المللی جهان در بهترین جوایز جهان سفر + تفریح ​​در سال 2024 مفتخر شده است.

کیمن ایرویز که در روز سه‌شنبه، ۹ ژوئیه ۲۰۲۴ اعلام شد، خود را به‌عنوان تنها ایرلاین از نیمکره غربی معرفی کرد که توانسته جایگاهی را در بین ۱۵ شرکت برتر در رده «بهترین خطوط هوایی بین‌المللی در سال ۲۰۲۴» کسب کند. این افتخار CAL را در شرکت هواپیمایی مشهوری مانند خطوط هوایی سنگاپور، امارات، آل نیپون ایرویز و قطر ایرویز قرار می دهد. خطوط هوایی بر اساس معیارهای مختلفی از جمله راحتی کابین، خدمات داخل پرواز، خدمات مشتری و ارزش کلی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

رتبه بندی چشمگیر کیمن ایرویز بر پیشروی آن در ارائه خدمات استثنایی و تجربه مسافری برتر، به ویژه برای پروازهای به و از جزایر کیمن تأکید می کند.

وزیر گردشگری و بنادر کنت برایان، با ابراز افتخار از این اعلامیه، اظهار داشت: این یک تمایز باورنکردنی برای کیمن ایرویز است که به عنوان یکی از بهترین خطوط هوایی بین المللی در جهان شناخته می شود. رتبه بندی بسیار مطلوب در میان برخی از بزرگترین خطوط هوایی بین المللی، اعتبار واقعی کیفیت و ثبات خطوط هوایی ملی ما است. به عنوان وزیر گردشگری و بنادر، من به کیمن ایرویز به دلیل ادامه ارتقاء و ارتقای تجربه مسافران بسیار افتخار می کنم و مایلم از مدیریت و هیئت مدیره، کارکنان و اعضای خدمه به دلیل تلاش های خیره کننده آنها در کسب این موفقیت قدردانی کنم. به رسمیت شناختن شایسته و در سطح جهانی.”

رئیس هیئت مدیره کیمن ایرویز، دکتر جان پل کلارک، این احساس را تکرار کرد و اظهار داشت: «کیمن ایرویز ماموریت دیرینه ای دارد تا یک شرکت هواپیمایی ملی باشد که همه ما می توانیم به آن افتخار کنیم و خدماتی با کیفیت بالا ارائه می دهیم و ما هر روز این ماموریت را انجام می دهیم. هیئت مدیره کیمن ایرویز تاکید قابل توجهی بر افزایش تجربه مشتری و تقویت تعامل کارکنان داشته است. این شناخت از خوانندگان Travel + Leisure بسیار قابل قدردانی است و دستاوردهای قابل توجه هیئت مدیره، تیم مدیریت و 350 کارمند متعهد ما را برجسته می کند.”

رئیس و مدیرعامل کیمن ایرویز، فابیان ورمز، اشاره کرد که مجله Travel + Leisure یک نشریه رسانه ای مسافرتی پیشرو در جهان با بیش از 15 میلیون خواننده ماهانه است. با شرکت بیش از 186000 خواننده در نظرسنجی سالانه بهترین جوایز جهان در سال 2024، او گفت که این قدردانی هم بسیار قابل توجه و هم مشروع است. وی افزود: این رتبه بندی کیفیت و ارزش خدمات کیمن ایرویز را در مقایسه با صدها ایرلاین در سراسر جهان نشان می دهد و اگرچه یک دسته جایزه جداگانه برای خطوط هوایی مستقر در ایالات متحده وجود داشت، اما امتیاز دریافتی کیمن ایرویز از امتیازات نیز پیشی گرفت. توسط هر شرکت هواپیمایی بزرگ مستقر در ایالات متحده در رده جایزه خود به دست آمده است. بنابراین، این سطح از دستاوردها گواهی واقعی بر فداکاری کارکنان عالی ما است و نشان دهنده غرور، مهمان نوازی، و پیگیری مداوم تعالی است که کیمن ایرویز و جزایر کیمن به خوبی شناخته شده اند.

پل تیبتزمعاون اجرایی مسئول امور بازرگانی و مدیر ارشد مالی شرکت هواپیمایی، بر تعهد کیمن ایرویز به ارائه تجربه‌ای بی‌نظیر برای مشتری که منحصراً با گرمی و مهمان‌نوازی مترادف با جزایر کیمن مشخص شده است، تأکید کرد. او گفت: “این تمجید که کیمن ایرویز را به عنوان یکی از برترین خطوط هوایی بین المللی در جهان برجسته می کند، گویای برتری عملیاتی ما و رویکرد قلبی تیم ما به خدمات است.” «هر تعامل با مسافران ما بهترین مهمان‌نوازی کیمانی‌ها را به نمایش می‌گذارد و اطمینان می‌دهد که هر مسافر پروازی راحت، لذت‌بخش و خاطره‌انگیز دارد. این تصدیق به‌عنوان یک شرکت هواپیمایی برتر جهانی، قدردانی فوق‌العاده از تلاش و تعهد تیم ما در کیمن ایرویز در به اشتراک گذاشتن جزایر خود با جهان است.»ایرلاین نیوز