راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

همکاری قطر ایرویز و سیمان جنوبی چین با تفاهم نامه جدیدزمان خواندن: 2 دقایق

هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر با شرکت هواپیمایی چین جنوبی متحد شده است تا اتحاد استراتژیک خود را از طریق یک مشارکت مشترک کد جدید، که با یک یادداشت تفاهم (MoU) رسمیت یافته است، پیش ببرند. این تفاهم نامه با هدف گسترش گزینه های سفر مسافران و افزایش تسهیلات، تنظیم برنامه ای برای افزایش همکاری در توسعه بازار، بار و برنامه های وفاداری است.

این قرارداد توسط انگر امضا شد. بدر محمد المیر، مدیر اجرایی گروه قطر ایرویز و آقای هان ونشنگ، رئیس و مدیر عامل شرکت هواپیمایی چین جنوبی.

مدیر اجرایی گروه قطر ایرویز، انگ. بدر محمد المیر، گفت: “به عنوان بخشی از همکاری قوی ما با خطوط هوایی چین جنوبی، قطر ایرویز بر اساس موفقیت مسیر جدید از دوحه به گوانگژو که در آوریل امسال راه اندازی شد، برای ارائه انتخاب بیشتر به هر دو مسافر خطوط هوایی است. خدمت به بازار برجسته چین با همکاری شریک اصلی خود، و مشتاقانه منتظر ارائه پیشنهادهای برنده جوایز خود به مسافرانی که از طریق چین پرواز می کنند، نقطه عطفی است.

رئیس و مدیر عامل شرکت China Southern Air Holding Company Limited، آقای Han Wensheng گفت: خطوط هوایی چین جنوبی در ماه آوریل مسیر مستقیمی را از گوانگژو به دوحه راه اندازی کرد که ارتباط بین چین و کشورها و مناطق در امتداد «ابتکار کمربند و جاده» را به شدت ارتقا داده است. در آینده، China Southern Airlines همکاری خود را با قطر ایرویز تعمیق خواهد داد، مزایای تکمیلی را تقویت خواهد کرد و با هم همکاری خواهد کرد تا تجربه سفر راحت‌تر و راحت‌تری را برای مسافران خود به ارمغان بیاورد.»

این همکاری تقویت‌شده به نفع اعضای باشگاه Privilege قطر ایرویز و باشگاه Sky Pearl در China Southern خواهد بود و توانایی کسب درآمد و بازخرید Avios/Miles در پروازهای هر یک از خطوط هوایی را ارائه می‌دهد. مزایای اضافی شامل دسترسی به امکانات استراحت منحصر به فرد و سایر خدمات ممتاز فرودگاهی است.

خطوط هوایی جنوبی چین که در گوانگژو، استان گوانگدونگ واقع شده است، هم از نظر اندازه ناوگان و هم از نظر تعداد مسافران سالانه، بزرگترین شرکت هواپیمایی در چین است.

قطر ایرویز همچنان به تحسین خود ادامه می دهد و عنوان “بهترین کلاس تجاری جهان” را برای دهمین بار در جوایز جهانی ایرلاین 2023 که توسط سازمان جهانی ارزیابی هوانوردی، Skytrax انجام می شود، به دست آورد.

پست همکاری قطر ایرویز و سیمان جنوبی چین با تفاهم نامه جدید اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز