راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

SAS تاریخ رای گیری را برای طرح بازسازی خود در سوئد تعیین می کندزمان خواندن: 3 دقایق

SAS

در 10 ژوئن 2024، شرکت طرح اولیه خود را برای بازسازی، معروف به “طرح سازماندهی مجدد”، به عنوان بخشی از روند سازماندهی مجدد خود در سوئد، رونمایی کرد. به دنبال آن، در 11 ژوئن 2024، شرکت رسماً از دادگاه منطقه استکهلم درخواست کرد تا مراحل طرح را آغاز کند. امروز، دادگاه منطقه استکهلم تصمیم گرفته است که جلسه استماع طرح محوری، که در آن ذینفعان متاثر شده رای خود را به طرح سازماندهی مجدد می‌دهند، برای ساعت 13:00 به وقت CEST در روز جمعه، 12 ژوئیه 2024 برنامه ریزی شده است.

کلیه طرفهای متاثر از فرآیند سازماندهی مجدد شرکت، از جمله طلبکاران و دارندگان سهام مشترک شرکت، حق دارند در جلسه استماع طرح شرکت کرده و از حق رای خود در مورد طرح ساماندهی پیشنهادی استفاده کنند. کسانی که مایل به تعیین وکیل یا اعطای وکالت به مدیر برای رای موافق به طرح ساماندهی هستند، باید وکالتنامه کتبی مورخه را به نماینده تعیین شده یا مدیر، حسب مورد ارائه کنند.

رهنمودهایی برای سهامداران مشترک که مایل به شرکت در جلسه استماع طرح هستند

سهامداران معمولی که قصد دارند شخصاً یا از طریق نمایندگی در جلسه استماع طرح شرکت کنند، باید اطمینان حاصل کنند که از روز پنجشنبه، 4 ژوئیه 2024، به عنوان سهامدار در تصویر ثبت سهام Euroclear Sweden AB ثبت نام کرده اند. مجوز کتبی مورخ برای نماینده خود و ارائه اصل سند در جلسه دادرسی.

سهامدارانی که دارای سهام تحت نام نامزدی هستند باید این سهام را مجدداً به نام خود ثبت کنند تا در تاریخ ثبت سهام، 4 ژوئیه 2024 در ثبت سهام ظاهر شوند. این ممکن است یک ثبت موقت برای اهداف رأی گیری باشد، و سهامداران باید این تغییر را درخواست کنند. از طریق نامزد خود بسیار قبل از تاریخ ثبت، با توجه به مهلت های نامزد. آخرین موردی که نامزدها می توانند چنین تغییراتی را برای شناسایی آنها پردازش کنند، دوشنبه، 8 جولای 2024 است.

برای سهامدارانی که سهام آنها در Euronext Securities کپنهاگ در دانمارک ثبت شده است، ثبت موقت سهام به نام خود در Euroclear Sweden AB برای شرکت در جلسه استماع طرح ضروری است. این درخواست باید حداکثر تا ساعت 15:00 CEST در روز جمعه 5 ژوئیه 2024 به Euronext Securities Copenhagen ارسال شود. سهامداران می توانند فرم ثبت نام خود را از طریق پست معمولی به Nicolai Eigtveds Gade 8, DK-1402 Copenhagen, دانمارک از طریق ایمیل به آدرس ایمیل ارسال کنند. CPH-investor@euronext.com یا از طریق Euronext InvestorPortalen.

اعلام تاریخ ثبت برای اوراق قرضه هیبریدی تجاری پذیرفته شده در بورس

برای اهداف عملیاتی، صلاحیت رای برای دارندگان اوراق قرضه هیبریدی تجاری فهرست شده شرکت، بر اساس شرایط تاریخ ثبت، تعیین شده برای جمعه، 5 ژوئیه 2024، ایجاد خواهد شد. این تعیین با الزامات طرح سازماندهی مجدد مطابقت دارد.

به روز رسانی در مورد فصل 11 SAS در ایالات متحده و سازماندهی مجدد شرکت در سوئد

برای اطلاعات دقیق در مورد اقدامات داوطلبانه فصل 11 SAS در ایالات متحده و سازماندهی مجدد شرکت SAS AB در سوئد، لطفاً از وب سایت اختصاصی بازسازی بازدید کنید. پرونده های دادگاه ایالات متحده و سایر اسناد مربوط به پرونده های فصل 11 از طریق وب سایت مدیریت شده توسط Kroll Restructuring Administration LLC قابل دسترسی است. اسناد مربوط به روند سازماندهی مجدد SAS AB در سوئد را می توان از دادگاه ناحیه استکهلم دریافت کرد یا در وب سایتی که توسط Ackordscentralen (AC-Gruppen AB) اداره می شود مشاهده کرد.

مشاوران درگیر در بازسازی

Weil, Gotshal & Manges LLP به عنوان مشاور حقوقی جهانی عمل می کند و Mannheimer Swartling Advokatbyrå AB خدمات حقوقی سوئدی را به SAS ارائه می دهد. Seabury Securities LLC و Skandinaviska Enskilda Banken AB به عنوان بانکداران سرمایه گذاری خدمت می کنند. علاوه بر این، Seabury Securities LLC نیز به عنوان مشاور تجدید ساختار SAS عمل می کند.

پست SAS تاریخ رای گیری را برای طرح بازسازی خود در سوئد تعیین می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز