راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ایر نیوزلند به طور موقت خدمات اوکلند-نومئا را متوقف می کندزمان خواندن: < 1 دقیقه

ایر نیوزلند

ایر نیوزلند تعلیق سرویس اوکلند – نومئا را از 10 ژوئن تا 28 سپتامبر 2024 به دلیل عدم اطمینان مداوم در کالدونیای جدید اعلام می کند.

جرمی اوبراین، مدیر کل کوتاه‌مدت ایر نیوزلند، چالش‌های ناشی از بسته شدن طولانی‌مدت فرودگاه نومئا و عدم اطمینان حاکم بر منطقه را تصدیق می‌کند.

وی با ابراز تأسف از ناراحتی های ایجاد شده برای مشتریان در برنامه های سفر به نومئا و بازگشت، تأکید می کند که این تصمیم پس از بررسی دقیق اتخاذ شده است.

مشتریان متأثری که مستقیماً با ایر نیوزلند رزرو کرده اند، آنها را خواهند داشت پروازها به طور خودکار به عنوان اعتبار در حالت انتظار قرار می گیرد.

با این حال، به دلیل محدودیت‌های جایگزین و عدم قطعیت مداوم، رزرو مجدد سرویس‌های جایگزین نومئا تسهیل نخواهد شد. از طرف دیگر، مشتریان این گزینه را دارند که درخواست بازپرداخت کامل برای رزرو خود کنند.

برای مشتریانی که رزرو خود را از طریق آژانس مسافرتی انجام داده‌اند، ایر نیوزلند به آنها توصیه می‌کند که مستقیماً با نمایندگان مربوطه خود برای بررسی گزینه‌های موجود در ارتباط باشند.

O’Brien از مشتریان برای صبر و درک آنها در این دوره از اختلال تشکر می کند و آنها را در مورد تعهد شرکت هواپیمایی به از سرگیری فعالیت های Nouméa پس از 28 سپتامبر تضمین می کند.

این تصمیم نشان دهنده رویکرد محتاطانه ایر نیوزلند در پیمایش پیچیدگی های سفر در میان شرایط نامشخص است.

با تغییر وضعیت در کالدونیای جدید، این شرکت هواپیمایی همچنان متعهد به اولویت دادن به ایمنی و راحتی مسافران خود است و در عین حال از نزدیک بر تحولات برای تسهیل بازگشت سریع به عملیات عادی نظارت می کند.

پست ایر نیوزلند به طور موقت خدمات اوکلند-نومئا را متوقف می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز