راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

گردشگری مسکو برنامه آموزشی جدیدی را برای افزایش سفرهای تجاری از هند راه اندازی می کند، ET TravelWorld


این کمیته گردشگری شهر مسکو راه اندازی جدید را اعلام کرده است برنامه آموزشی با هدف تقویت سفر تجاری اهل هندوستان. این ابتکار بخشی از سفیران MICE مسکو پروژه صدور گواهینامه آنلاینطراحی شده برای تقویت روابط بین مسکو و هند و تبلیغ پایتخت روسیه به عنوان یک مقصد برتر برای رویدادهای MICE (جلسات، مشوق ها، کنفرانس ها و نمایشگاه ها).

این پروژه آنلاین که از 3 ژوئن تا 1 نوامبر 2024 اجرا می شود، نوید یک تجربه متحول کننده را برای شرکت کنندگان می دهد. نمایندگانی از هند صنعت موش می تواند از طریق برنامه ثبت نام کند پورتال RUSSPASS.

دوره آزمایشی سفیران MICE مسکو که سال گذشته با همکاری انجمن کارگزاران MICE هند (NIMA) آغاز شد، با موفقیت 50 عضو را تایید کرد. با تکیه بر این موفقیت، این برنامه قصد دارد امسال به 200 متخصص از صنعت MICE هند گواهینامه بدهد.

اوگنی کوزلوفرئیس کمیته گردشگری شهر مسکو اظهار داشت: “برنامه سفیران MICE مسکو بر هند متمرکز است زیرا این منطقه اولویت ما است. هدف ما فراتر از افزایش هجوم مسافران تجاری از هند به مسکو است؛ هدف ما ارتقای استاندارد خدماتی که ما ارائه می کنیم و به طور موثر توانایی های خود را به نمایش می گذاریم، برای دستیابی به این هدف، کارشناسان MICE هند را با تفاوت های ظریف سازماندهی رویدادهای شرکتی در مسکو آشنا می کنیم و در سفارشی سازی برنامه های تجاری متناسب با بازار هند، پشتیبانی ارائه می دهیم.

ماژول‌های آموزشی ما با چشم‌انداز بلندمدت طراحی شده‌اند. من مطمئن هستم که تمام متخصصان MICE که در سال جاری و سال‌های آینده گواهینامه دریافت می‌کنند، می‌توانند برنامه‌های تجاری را در مسکو ایجاد کنند که حتی نیازهای بیشتر افراد را برآورده کند. کوزلوف افزود: مشتریان خواستار.

امسال، این برنامه شامل اطلاعات عملی در مورد برنامه ریزی و سازماندهی رویدادها در مسکو، ارائه نکاتی متناسب با مشتریان شرکتی هندی است. شرکت کنندگان در مورد مناطق تجاری کلیدی، امکانات کنفرانس، گزینه های اقامت، خدمات حمل و نقل و فرصت های شبکه در مسکو آشنا خواهند شد. آنها همچنین بینش مستقیمی در مورد برنامه های کمیته گردشگری شهر مسکو به دست خواهند آورد و نکات داخلی را برای کمک به تبلیغ مسکو و کمک به روند مناقصه دریافت خواهند کرد. رویدادهای MICE.

روسیه خط آهن سریع السیر بین مسکو و سنت پترزبورگ می سازد

دولت روسیه ساخت 679 کیلومتر راه آهن را تصویب کرد، که باید به قطارهای ساخت روسیه که با سرعت 360 کیلومتر در ساعت حرکت می کنند اجازه دهد به جای 4 تا 5 ساعت فعلی، در 2 تا 2.5 ساعت از مسکو به سن پترزبورگ بروند. اولین روز کاری مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ.

برنامه صدور گواهینامه برای سفیران MICE مسکو شامل پنج ماژول عمیق است که برای معرفی سیستماتیک شرکت کنندگان با پتانسیل MICE شهر طراحی شده است و زیبایی منحصر به فرد فرهنگی، تاریخ چند صد ساله و میراث غنی معماری را برجسته می کند. هر ماژول شامل یک سخنرانی ویدیویی و منابع قابل دانلود برای خودآموزی است که ابزارهای ارزشمندی را برای تلاش های آینده شرکت کنندگان فراهم می کند. پس از تکمیل موفقیت آمیز تمام ماژول ها و ارزیابی ها، شرکت کنندگان گواهینامه سفیر MICE مسکو را دریافت می کنند که مهارت خود را در این برنامه نشان می دهد.

هند به طور مداوم به عنوان یکی از کشورهای پیشرو از نظر هجوم گردشگران به مسکو رتبه بندی می شود و سفرهای کاری عامل اصلی آن است. در سال 2023، مسکو پذیرای 3.7 میلیون مسافر تجاری بود که نسبت به سال قبل 7 درصد افزایش داشت.

در آوریل 2024، کمیته گردشگری شهر مسکو کنفرانس Shaping MICE Future را در دهلی ترتیب داد و بیش از 100 نماینده از صنعت MICE در هند و مسکو را گرد هم آورد. این رویداد شامل بحث‌های میزگرد و جلسات موضوعی بود و به ذینفعان MICE هندی بینش‌هایی در مورد مزایای سازمان‌دهی رویدادهای تجاری در مسکو و فرصت‌هایی برای همکاری مؤثر ارائه می‌داد.

انتظار می‌رود این ابتکار آموزشی جدید، همکاری بین متخصصان MICE هند و کمیته گردشگری شهر مسکو را افزایش دهد و محیط سفر تجاری پر جنب و جوشی را بین دو منطقه ایجاد کند.

  • منتشر شده در 12 ژوئن 2024 ساعت 10:47 ق.ظ IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم

Blog

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش می دهد.

تاجیکستان با سیاست سفر بدون ویزا برای 62 کشور از جمله روسیه، ژاپن، کشورهای شینگن و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، صنعت گردشگری را افزایش

ادامه مطلب »