راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

رام موهان نایدو مسئولیت وزارت هوانوردی غیرنظامی را بر عهده گرفت. کاهش بلیت هواپیما و بهبود زیرساخت اولویت های اصلی او، ET TravelWorld
<p> رام موهان نایدو، نماینده حزب TDP، در روز پنجشنبه در جلسه ویژه پارلمان در دهلی نو در لوک سبها سخنرانی می کند.  (ANI Photo/SansadTV)</p>
<p>“/><figcaption class=رام موهان نایدو، نماینده حزب TDP، روز پنجشنبه در جلسه ویژه پارلمان در دهلی نو در لوک سبها سخنرانی می کند. (ANI Photo/SansadTV)

رام موهان نایدو، عضوی از پارتی دسام تلوگو (TDP) و یکی از متحدان کلیدی NDA، رسماً مسئولیت را به عهده گرفت وزیر اتحادیه از حمل و نقل هوایی عمران روز پنجشنبه، تبدیل شدن به جوانترین عضو کابینه نخست وزیر نارندرا مودی.

رام موهان نایدو در صحبت با رسانه ها پس از تصدی مسئولیت، چشم انداز خود را تشریح کرد و بر تعهد خود برای خدمت به ملت و اولویت خود برای مقرون به صرفه تر کردن سفرهای هوایی تأکید کرد.

نایدو در مورد موضوع بلیط هواپیما گفت: “این یک موضوع مهم است. تمام قصد من این است که اطمینان حاصل کنم که سفرهای هوایی برای مردم عادی قابل دسترسی است. برای تحقق این امر، قیمت ها باید مقرون به صرفه باشد. اولویت من این است. برای پایین آوردن قیمت ها (بله هواپیما).

وی همچنین بر تعهد خود برای تکمیل آن تاکید کرد پروژه فرودگاه بوگاپورام در منطقه ویجایاناگارام آندرا پرادش تا پایان سال 2025.

نایدو گفت: “من تعهد شخصی به ایالت خود، آندرا پرادش، و ایالت برادرم تلانگانا دارم. پروژه فرودگاه سبزفیلد بوگاپورام برای شمال آندرا پرادش بسیار مهم است و هدف من این است که آن را در زمان بی سابقه تکمیل کنم.”

نایدو به عنوان وزیر هوانوردی غیرنظامی در کنار وزیر دولتی خود (MoS)، مورلیدار موهول، مسئولیت را بر عهده گرفت. او جانشین جیوتیرادیتیا سیندیا از BJP به عنوان وزیر هواپیمایی کشوری شد.

نایدو بر تعهد خود به افزایش تجربه سفر برای همه مسافران، صرف نظر از پیشینه اجتماعی و اقتصادی آنها تأکید کرد. نایدو به ANI گفت: “سفر با هواپیما دیگر فقط برای ثروتمندان نیست. مردم از همه طبقات اکنون پرواز می کنند، بنابراین من تلاش خواهم کرد تا سفر بهتر و راحت تری را برای آنها تضمین کنم.”

پیش از این، نایدو بر تعهد خود برای افزایش تجربه سفر برای همه مسافران، صرف نظر از پیشینه اجتماعی و اقتصادی آنها تأکید کرد. نایدو به ANI گفته بود: “سفر با هواپیما دیگر فقط برای ثروتمندان نیست. مردم از همه طبقات اکنون پرواز می کنند، بنابراین من تلاش خواهم کرد تا سفر بهتر و راحت تری را برای آنها تضمین کنم.” وی افزود: “نخست وزیر مودی مسئولیت مهمی به من داده است و من تلاش خواهم کرد تا آن را انجام دهم. در جلسه ما، نخست وزیر به من گفت که هوانوردی مستلزم مشارکت بیشتر جوانان است. این بخش دامنه و پتانسیل زیادی دارد.”

رام موهان نایدو با 36 سال سن، سه بار نماینده لوک سابا از سریکولام آندرا پرادش و جوانترین وزیر کابینه مودی 3.0 است.

در انتخابات اخیر مجلس، TDP و متحدانش بر YSRCP جاگان موهان ردی پیروز شدند و 16 کرسی از 25 کرسی را در آندرا پرادش به دست آوردند و موقعیت خود را به عنوان متحد مهم BJP در مرکز تثبیت کردند.

  • منتشر شده در 13 ژوئن 2024 ساعت 07:14 ب.ظ IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم