راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ایر پریمیا موتور جدید رولزرویس را برای هواپیمای بوئینگ 787-9 خود خریداری کردزمان خواندن: 2 دقایق

Air Premia،

ایر پریمیا، یک شرکت هواپیمایی خدمات هیبریدی، در 12 ژوئن از خرید یک موتور یدکی برای هواپیمای بوئینگ 787-9 خود، اقدامی استراتژیک با هدف تقویت زیرساخت های عملیاتی خود، فاش کرد.

با افزودن این موتور یدکی به ناوگان خود، این شرکت هواپیمایی پیش‌بینی می‌کند که در دسترس بودن هواپیما تقویت شده و قابلیت اطمینان مشتری افزایش یابد و پاسخ‌های سریع به شرایط پیش‌بینی‌نشده مانند تعمیر موتور را تقویت کند.

از سال 2019، Air Premia قرارداد خدمات مراقبت از موتور مبتنی بر اشتراک را با رولز رویس، سازنده موتور، حفظ کرده است تا از عرضه ثابت موتورهای یدکی اطمینان حاصل کند. با این خرید اخیر، این شرکت هواپیمایی با داشتن یک موتور یدکی اضافی، انعطاف پذیری عملیاتی خود را بیشتر می کند.

موتور یدکی خریداری‌شده متعلق به سری «Trent 1000 TEN (بازده رانش و فناوری جدید)» رولزرویس است که به‌عنوان جدیدترین نسخه در سری موتورهای ترنت شناخته می‌شود. Trent 1000 TEN که مخصوصاً برای بوئینگ 787-9 Dreamliner طراحی شده است، به لطف پیشرفت‌های فناوری نوآورانه، نوید نیروی رانش، کاهش سطح سر و صدا و افزایش راندمان سوخت را می‌دهد.

یکی از مقامات Air Premia گفت: “ما به حفظ امنیت موتورهای یدکی همراه با معرفی هواپیماهای جدید ادامه خواهیم داد. از آنجایی که ایمنی هوانوردی غیرقابل مذاکره است، ما نهایت تلاش خود را برای افزایش ثبات بیشتر از طریق سرمایه گذاری و تلاش مستمر انجام خواهیم داد.

جدای از خرید موتور یدکی، این شرکت هواپیمایی در ژوئن 2023 تاییدیه “Extended Diversion Time Operation (EDTO) 180” را در ژوئن 2023 دریافت کرد. این تمدید به بوئینگ 787-9 حداکثر زمان انحراف 180 دقیقه را می دهد و ثبات عملیاتی را برای مسیرهای طولانی مدت آن تقویت می کند. . همزمان، این شرکت هواپیمایی در حال آماده شدن برای دریافت گواهینامه بین المللی ایمنی عملیاتی (IOSA) انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) است که بر تعهد آن به ایجاد زیرساخت های عملیاتی قوی تاکید دارد.

پست ایر پریمیا موتور جدید رولزرویس را برای هواپیمای بوئینگ 787-9 خود خریداری کرد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز