راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

اکستراواگانزای روز پدر: منو و فعالیت های ویژه در Hyatt Centric Ballygungeزمان خواندن: 2 دقایق

روز پدر Ballygunge کلکته

جشن روز پدر در Hyatt Centric Ballygunge Kolkata با یک تجربه ناهار خوری فراموش نشدنی در YAYAvar، دارای منوی خاص و فعالیت های هیجان انگیز.

قهرمان تزلزل ناپذیر خانواده خود را در این روز پدر با تجربه ای خارق العاده در Hyatt Centric Ballygunge Kolkata جشن بگیرید. قدردانی خود را برای ستون استحکام خانواده خود با روزی پر از خاطرات گرامی و لذت نشان دهید.

از پدرتان در YAYAvar یک تجربه غذاخوری استثنایی پذیرایی کنید، جایی که یک منوی ویژه در انتظار این است که این مناسبت واقعاً به یاد ماندنی شود. سرآشپزهای با استعداد در YAYAvar منوی منحصر به فردی را با الهام از سنت های متنوع آشپزی هند تهیه کرده اند که از سفرنامه ها در سراسر راه آهن و بزرگراه های این کشور طراحی شده است. منوی روز پدر دارای مجموعه ای لذت بخش از غذاهای گیاهی و غیر گیاهی است که چیزی برای هر سلیقه ای تضمین می کند.

پدرتان را با غذاهای نفیس مانند دیلی چور چور پاراتا، مرغ پاتا-پورا، مامسا پالاو، ماثورا که دوبکی ولی آلو، کولی استایل پان فرید پومفرت و گوشت ساگ لذت ببرید. هر غذا با دقت آماده شده است تا بهترین طعم های هند را به نمایش بگذارد و جشنی را ایجاد کند که پدران آن را ارزشمند می دانند. هیچ غذایی بدون پایان شیرین کامل نمی شود، و انتخاب دسر YAYAvar وعده رضایت بخشی را می دهد. از غذاهایی مانند میتای ثال، گوار تارت و گدباد لذت ببرید. غذاهای نفیس را با مجموعه‌ای از کوکتل‌ها، شراب گازدار، و نوشیدنی‌های گازدار همراه کنید تا جشن را بالا ببرید.

جشن روز پدر خود را با یک پیشنهاد ویژه در Hyatt Centric Ballygunge Kolkata تقویت کنید، جایی که پدران می توانند از نوشیدنی دوم رایگان لذت ببرند. انتخاب ها شامل لذت هایی مانند Imli ka Amlana و Pede wali Lassi، در میان دیگران است.

برای افزودن به هیجان، در فعالیت «لحظه مورد علاقه با پدرتان» در روز پدر شرکت کنید تا فرصتی برای برنده شدن هدایای هیجان انگیز هتل داشته باشید.

به ما در YAYAvar بپیوندید تا مرد خارق العاده زندگی خود را جشن بگیرید. روح روز پدر را با یک تجربه غذاخوری فراموش نشدنی، در محاصره عزیزان و بهترین غذاهای آشپزی در Hyatt Centric Ballygunge Kolkata تجربه کنید.

محل: Hyatt Centric Ballygunge Kolkata
نشانی: 17، Garcha 1st Lane، کلکته، بنگال غربی 700019
تاریخ: 16 ژوئن 2024
قیمت: منوی آلاکارته
زمان سنجی:
ناهار: 12:30 الی 15:30
شام: از ساعت 7:00 تا 11:30 شب

پست اکستراواگانزای روز پدر: منو و فعالیت های ویژه در Hyatt Centric Ballygunge اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز