راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

صنعت سفر در سوگ از دست دادن لاجپات رای، رئیس و دکتر لوتوس ترانس سفر، ET TravelWorld


صنعت تجارت مسافرتی به دلیل مرگ ناگهانی در شوک است لاجپات رای، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سفر لوتوس ترانس، یک شرکت مسافرتی مشهور که تبلیغات ورودی و سفر بودایی. رای روز جمعه در حین درمان در گوروگرام درگذشت.

رای در بیمارستان مدانتا در گوروگرام تحت درمان‌های مرتبط با قلب بود و در نهایت آخرین نفس خود را کشید. از او همسر، یک پسر و یک دختر به یادگار مانده است.

رای، که به خاطر طبیعت دلپذیر و ذهن تیزش معروف بود، سهم قابل توجهی در صنعت سفر و گردشگری هند داشت. رای یکی از چهره‌های برجسته در برادری تجارت مسافرتی هند، ارتباط نزدیکی با نهادهای صنعتی در بخش گردشگری و مهمان‌نوازی داشت و به طور فعال گردشگری ورودی به هند را با تمرکز ویژه بر سفر بودایی ترویج می‌کرد. تلاش های او برای تقویت روابط قوی با ژاپنی ها صنعت مسافرت به ویژه قابل توجه هستند.

رای علاوه بر همکاری با لوتوس ترانس، هتل‌های مختلفی در سراسر کشور و یک رستوران در دهلی داشت و اداره می‌کرد. او همچنین یکی از اعضای فعال انجمن اپراتورهای تور هند (IATO) بود و نقشی کلیدی در اتحاد سهامداران صنعت در انجمن ها و رویدادهای متعدد ایفا کرد. تعهد او به اصول و اعتقاداتش احترام گسترده ای را برای او به همراه داشت.

رای مدافع بزرگی برای تبلیغ بود گردشگری بودایی در هندوستان و در مورد بهبود زیرساخت ها برای حمایت از مسافران بودایی و جذب گردشگران بیشتر به مکان های مهم بودایی صحبت کرد.

راجش مادگیلمدیر عامل Planet India Travels از درگذشت ناگهانی رای ابراز تاسف و ناراحتی کرد. مادگیل با ادای احترام به رای و یادآوری کمک‌های او در صنعت سفر، گفت: “از اطلاع از درگذشت او بسیار متأثر شدم. تمام کسانی که زندگی او را لمس کردند، بسیار دلتنگ او خواهند شد. همین هفته گذشته، ما در حال برنامه ریزی برای ملاقات بودیم. هرگز تصور نمی کردم چنین اتفاقی بیفتد.”

میراث لاجپات رای از طریق کمک‌های قابل توجه او در صنعت سفر و گردشگری زنده خواهد ماند و همکاران، دوستان و افراد بی‌شماری که در طول زندگی حرفه‌ای‌اش الهام‌بخش او بوده است، به‌خوبی از او یاد خواهند کرد.

  • منتشر شده در 14 ژوئن 2024 ساعت 03:47 PM IST

به جامعه متخصصان صنعت 2M+ بپیوندید

برای دریافت آخرین بینش و تجزیه و تحلیل در خبرنامه ما مشترک شوید.

برنامه ETTravelWorld را دانلود کنید

  • به‌روزرسانی‌های بیدرنگ را دریافت کنید
  • مقالات مورد علاقه خود را ذخیره کنید


برای دانلود برنامه اسکن کنید
منبع خبر : ایندیا تایم