راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

ایرآسیا جایزه اصلی “جوایز کمکی هواپیمایی جهانی FTE” را دریافت کردزمان خواندن: 2 دقایق

ایر آسیا

ایر آسیا برنده طلایی جایزه معتبر FTE World Airline Ancillary Award در دوبلین، ایرلند، در میان 24 شرکت هواپیمایی و شرکای صنعتی دیگر از سراسر جهان که در فهرست نهایی قرار گرفته اند، برجسته شده است. این جایزه که دیروز اعطا شد، عملکرد استثنایی ایرآسیا در بخش خدمات جانبی را برجسته می کند و نشان دهنده تعهد آن به افزایش تجربه مسافران از طریق راه حل های نوآورانه است. این شناخت ایرآسیا را در خط مقدم صنعت قرار می دهد و تعهد خود را به ارائه خدمات درجه یک فراتر از سفرهای هوایی صرف نشان می دهد.

موفقیت این ایرلاین را می توان به پیشنهادات دیجیتالی متحول کننده آن نسبت داد که نحوه تعامل مسافران و بهره مندی از خدمات جانبی را متحول کرده است. ایرآسیا با بهره گیری از فناوری پیشرفته، یک تجربه پروازی یکپارچه و لذت بخش را برای مهمانان خود ایجاد کرده است. از گزینه‌های سرگرمی شخصی‌شده در پرواز گرفته تا انواع افزودنی‌های راحت مانند سوار شدن با اولویت، اضافه بار اضافه، و وعده‌های غذایی در پرواز، این ایرلاین تضمین می‌کند که تمام جنبه‌های سفر مطابق با نیازها و ترجیحات مسافرانش باشد.

این جایزه بر تلاش های مستمر ایرآسیا برای بهینه سازی خدمات جانبی خود تاکید می کند و معیار جدیدی را در صنعت هواپیمایی ایجاد می کند. رویکرد نوآورانه این شرکت نه تنها رضایت مشتری را افزایش می دهد، بلکه به طور قابل توجهی به جریان درآمد آن کمک می کند. همانطور که ایرآسیا به تکامل و انطباق با تقاضاهای در حال تغییر بازار سفر ادامه می دهد، همچنان متعهد به ارائه ارزش و راحتی استثنایی به مسافران خود است و شهرت خود را به عنوان یک رهبر در صنعت هوانوردی جهانی مستحکم می کند.

AirAsia، بازوی هوانوردی Capital A، یک رهبر صنعت مشهور است. این دو که در سال 2001 توسط تونی فرناندز و کامارودین مرانون تأسیس شدند، یک شرکت هواپیمایی در حال مبارزه با تنها دو هواپیما و 200 کارمند را به چهارمین خط هوایی بزرگ آسیا تبدیل کردند که دارای بیش از 200 هواپیما و 21000 پرسنل در سراسر مالزی، تایلند، اندونزی، فیلیپین، کامبوج و فراتر از آن است. ایرآسیا با تمرکز بر مقرون به صرفه بودن، فراگیر بودن و دسترسی، بیش از 800 میلیون مسافر را به بیش از 130 مقصد منتقل کرده است. این سازمان که متعهد به خدمت رسانی به محرومان است، نقشی اساسی در دسترسی به سفرهای هوایی برای همه ایفا کرده است و به شعار معروف خود «اکنون همه می توانند پرواز کنند» عمل می کند.

پست ایرآسیا جایزه اصلی “جوایز کمکی هواپیمایی جهانی FTE” را دریافت کرد اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز