راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

هتل های کوچک با 22 برنده در جوایز لوکس آسیا و اقیانوسیه افزایش یافتزمان خواندن: 2 دقایق

هتل های کوچک در مراسم Travel + Leisure Luxury Awards Asia Pacific 2024 خیره شد، با کسب 22 جایزه و نشان دادن برتری خود در سفرهای لوکس و مهمان نوازی.

Minor Hotels، مالک و اپراتور برجسته هتل جهانی، مجموعه ای چشمگیر از 22 جایزه را در جوایز لوکس Travel + Leisure Asia Pacific 2024 به دست آورد. این مراسم که در 13 ژوئن 2024 برگزار شد، اوج سفرهای لوکس و مهمان نوازی را در منطقه جشن گرفت. .

این جوایز معتبر، بر اساس یک نظرسنجی آنلاین گسترده توسط Travel + Leisure، به دستاوردهای استثنایی در بخش مسافرت و مهمان‌نوازی افتخار می‌کنند. خوانندگان از سراسر جهان به هتل‌ها، استراحتگاه‌ها و تجربیات لوکس مورد علاقه خود رأی دادند.

ویلاهای Anantara Kihavah Maldives برجسته بودند و جوایز متعددی از جمله مقام دوم بهترین استراحتگاه در مالدیو، رتبه دوم بهترین صخره های خانه و مقام سوم بهترین استخر هتل را از آن خود کردند. این اقامتگاه همچنین در دسته‌های خشن‌ترین ویلاها و بهترین اسپاهای استراحتگاهی برجسته شد و موقعیت آن را به عنوان یک مقصد برتر در مالدیو تقویت کرد. کرسنت در جزایر خصوصی نیاما مالدیو، با ویلاهای منزوی روی آب با استخرهای خصوصی و پیشخدمت اختصاصی، در رده چهارم خود قرار گرفت.

در تایلند، Anantara Chiang Mai Resort و Anantara Golden Triangle Elephant Camp & Resort در بین بهترین هتل های سطح بالا شناخته شدند و به ترتیب در رتبه های سوم و پنجم قرار گرفتند. استراحتگاه کلینیک سلامتی BDMS در آنانتارا ریورساید بانکوک نیز در فهرست بهترین اسپا هتل قرار گرفت و نشان دهنده تعهد این برند به سلامتی جامع است.

هتل آوانی+ لوانگ پرابانگ در لائوس به روند برتری خود ادامه داد و در بهترین هتل‌ها، بهترین استخرهای هتل و بهترین اسپاهای هتل شناخته شد. به طور مشابه، Anantara Angkor Resort و FCC Angkor توسط Avani در میان برترین هتل‌های شهری در کامبوج شناخته شدند، در حالی که Anantara Desaru Coast Resort & Villas در مالزی در رده بهترین هتل‌های ساحلی، جزیره + بالا‌کانتری مورد تقدیر قرار گرفتند.

در ویتنام، Anantara Hoi An Resort و Anantara Quy Nhon Villas به رسمیت شناخته شدند، که مجموعه متنوع هتل های ماینر و توانایی آن برای برتری در جنبه های مختلف مهمان نوازی لوکس را برجسته می کند.

پست هتل های کوچک با 22 برنده در جوایز لوکس آسیا و اقیانوسیه افزایش یافت اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز