راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

تمرکز TUI و کیپ ورد بر همکاری گردشگری و انرژی برای رشد آینده استزمان خواندن: 2 دقایق

TUI و کیپ ورد فوکوس

اهمیت گردشگری برای توسعه اقتصادی و اجتماعی کیپ ورد محور دیدار وزیر جوامع و دیاسپورا کیپ ورد بود. خورخه پدرو مائوریسیو دوس سانتوس و توماس الربیک، عضو کمیته اجرایی گروه TUI. “TUI چیزی بیش از یک شرکت است. ما مشارکتی ایجاد کرده ایم که در پیشرفت اقتصادی و اجتماعی قابل توجهی برای کیپ ورد منعکس شده است.

TUI از سال 2000 به طور فعال در کیپ ورد مشارکت داشته است و نقشی اساسی در تبدیل آن به یک مقصد توریستی پررونق ایفا کرده است. TUI از طریق ساخت و ساز هتل، پشتیبانی از پروژه های زیرساختی، پروازهای منظم از بازارهای اروپایی و گنجاندن در برنامه خط سفر دریایی خود، به رشد کیپ ورد کمک قابل توجهی کرده است. این توسعه باعث شد کیپ ورد از سال 2007 به عنوان یک کشور کمتر توسعه یافته دست بکشد و گردشگری عامل اصلی این پیشرفت است.

توریسم بسیار فراتر از یک بخش اقتصادی است – این یک محرک کلیدی برای توسعه اجتماعی و اقتصادی در کیپ ورد و در بسیاری از کشورهای دیگر است. همکاری طولانی مدت و پایدار ما با کیپ ورد انگیزه مثبتی برای کشور ایجاد کرده است. این مشارکت نشان می دهد که چگونه گردشگری می تواند کیفیت زندگی در مقاصد را نه تنها با ایجاد شغل، بلکه با کمک به آموزش جوانان و ترویج کارآفرینی بهبود بخشد. پروژه های بنیاد مراقبت TUI نمونه ای عالی از این است که چگونه سرمایه گذاری های هدفمند در آموزش، حفاظت از محیط زیست و توسعه کشاورزی اثرات مثبت بلندمدتی برای جمعیت محلی دارد. توماس الربک می گوید، عضو کمیته اجرایی گروه TUI

در این جلسه، ایده های جدیدی برای پروژه های مشترک بین کیپ ورد و بنیاد مراقبت TUI توسعه یافت. این بنیاد مستقل در حال حاضر در ابتکارات محلی مختلف از جمله آموزش در بخش گردشگری، حمایت از کارآفرینان جوان، حفاظت از لاک پشت های دریایی و ترویج کشت کشاورزی مشغول است.

همکاری انرژی یکی دیگر از موضوعات کلیدی مورد بحث در برلین بود. هر دو طرف قصد دارند همکاری خود را تقویت کنند و کیپ ورد شرایط عالی را برای ساخت سیستم های فتوولتائیک و توربین های بادی برای تقویت عرضه برق سبز ارائه می دهد. پتانسیل تولید هیدروژن سبز در جزایر نیز مورد بررسی قرار گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های فعلی بنیاد مراقبت TUI در کیپ ورد، به این آدرس مراجعه کنید:

  • آموزش در بخش گردشگری: آکادمی TUI کیپ ورد
  • حمایت از کارآفرینان جوان: TUI Futureshapers کیپ ورد و TUI Futureshaper House کیپ ورد
  • حفاظت از لاک پشت های دریایی: TUI Turtle Aid
  • ترویج کشت کشاورزی: میدان TUI تا فورک کیپ ورد

پست تمرکز TUI و کیپ ورد بر همکاری گردشگری و انرژی برای رشد آینده است اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز