راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

سفر هیجان انگیز با پرواز خطوط هوایی بروکسل با شیاطین سرخ به یورو 2024 آغاز می شودزمان خواندن: < 1 دقیقه

خطوط هوایی بروکسل

به عنوان شریک افتخار تیم های ملی فوتبال بلژیک، خطوط هوایی بروکسل از انتقال شیاطین سرخ به اشتوتگارت برای مسابقات قهرمانی اروپا 2024 لذت ویژه ای داشت. وقتی تیم برای سفر خود آماده می شد و به نمایندگی از کشورشان در یکی از بزرگترین صحنه های فوتبال اروپا آماده می شد، هیجان ملموس بود.

صبح امروز، حوالی ساعت 9:45 صبح، تیم بلژیکی و هیئت همراهش سوار تریدنت (OO-SNO؛ پرواز SN1163) شدند. تماشای بازیکنان، مربیان و کارکنان پشتیبانی که سوار هواپیما می‌شوند، لحظه‌ای غرورآفرین برای همه درگیران بود، که نمادی از اتحاد و عزم تیم در حالی است که آنها برای رقابت در مسابقات قهرمانی حرکت می‌کنند.

جو برقی بود و کارکنان پرشور خطوط هوایی بروکسل تیم را تشویق می کردند. حمایت آنها یک لایه اضافی از انگیزه و هیجان را به بازیکنان اضافه کرد، زیرا می دانستند که آنها از حمایت ملت خود در تلاش برای افتخار در اشتوتگارت برخوردار هستند.

خطوط هوایی بروکسل به همکاری خود با تیم های ملی فوتبال بلژیک افتخار می کند و خروج صبح امروز شاهدی بر پیوند قوی بین شرکت هواپیمایی و تیم بود. در حالی که شیاطین سرخ سفر خود را آغاز می کنند، کل ملت مشتاقانه منتظر عملکرد آنها هستند و از پتانسیل خود برای دستیابی به موفقیت بزرگ در مسابقات قهرمانی اروپا 2024 مطمئن هستند.

پست سفر هیجان انگیز با پرواز خطوط هوایی بروکسل با شیاطین سرخ به یورو 2024 آغاز می شود اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز