راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

IndiGo پروازهای مهیج جدید بنگالورو به ناشیک و جبالپور را معرفی می کندزمان خواندن: 2 دقایق

IndiGo

IndiGo پروازهای جدیدی را از بنگلور به ناشیک و جبالپور راه اندازی کرده است و شبکه داخلی خود را گسترش داده و گزینه های سفر بیشتری را برای مسافران ارائه می دهد.

IndiGoشرکت هواپیمایی پیشرو هند، مسیرهای جدیدی را اعلام کرده است که بنگلور را به جبالپور و ناشیک متصل می کند. از اول سپتامبر 2024، پروازهای بنگلور-جبالپور چهار بار در هفته در روزهای دوشنبه، چهارشنبه، جمعه و یکشنبه انجام خواهد شد. پروازهای بنگالورو-نشیک از 10 سپتامبر 2024 آغاز می شود و هر روز انجام می شود. این مسیرهای جدید تعهد IndiGo را به ارائه تجربه‌های سفری یکپارچه و راحت و در عین حال گسترش شبکه داخلی خود تقویت می‌کند.

IndiGo اکنون تنها شرکت هواپیمایی است که پروازهای مستقیم بین Bengaluru-Jabalpur و Bengaluru-Nashik را ارائه می دهد. این پروازها زمان سفر در هر دو مسیر را به میزان قابل توجهی 90 درصد کاهش می دهد و شهرها را به هم نزدیکتر می کند. هدف از معرفی استراتژیک این مسیرها خدمات رسانی به مسافران تجاری و تفریحی است و گزینه های سفر راحت تری را به آنها ارائه می دهد.

آقای Vinay Malhotra، رئیس فروش جهانی IndiGo، گفت“ما خرسندیم که پروازهای مستقیم جدیدی را اعلام کنیم که از سپتامبر امسال شروع به پرواز بنگالور به جبالپور و همچنین ناشیک می کند. این مسیرهای جدید برای کاهش زمان سفر، تقویت ارتباط منطقه ای و همچنین تجارت و گردشگری بیشتر بین ایالت های کارناتاکا، مادهیا پرادش و ماهاراشترا آماده شده اند. ما به‌عنوان شرکت هواپیمایی پیشرو هند، متعهد هستیم که از طریق شبکه گسترده 6E، اتصال یکپارچه را به مشتریان خود ارائه دهیم، در حالی که تجربه سفر مقرون‌به‌صرفه، دقیق و بدون دردسر را تضمین می‌کنیم.»

افزایش دسترسی به دره سیلیکون هند، بنگالورو، فرصت‌های بیشتری را برای گردشگران فراهم می‌کند تا مقاصدی مانند پارک کوبون، تپه‌های ناندی، کاخ تابستانی تیپو سلطان، باغ‌های گیاه‌شناسی لال باغ، کاخ بنگالورو، دریاچه اولسور و معبد ISKCON را کشف کنند. ابریشم معروف بنگلور که به دلیل سادگی، خلوص و بافت آن معروف است، به طرز ماهرانه ای در مزارع ابریشم تاریخی کارناتاکا تولید می شود که به طور قابل توجهی در کنار صنعت نساجی تکامل یافته است.

جبالپور، در مادیا پرادش، به دلیل میراث غنی تاریخی و زیبایی طبیعی آن جشن گرفته می شود. جبالپور که در کرانه‌های رودخانه نارمادا قرار دارد، دارای نشانه‌های برجسته‌ای مانند صخره‌های مرمر در بهداغات است، جایی که رودخانه دره‌ای خیره‌کننده را از میان صخره‌های مرمر سفید درخشان حفر می‌کند. این شهر همچنین میزبان موزه رانی دورگاواتی است که مجموعه‌ای چشمگیر از مجسمه‌ها، کتیبه‌ها و آثار پیش از تاریخ را به نمایش می‌گذارد که گذشته پر جنب و جوش منطقه را برجسته می‌کند.

ناشیک که در امتداد رودخانه گوداواری قرار دارد، شهری باستانی در منطقه شمال غربی ماهاراشترا است که به دلیل تاکستان‌ها و شراب‌سازی‌های متعددش به عنوان «پایتخت شراب هند» شناخته می‌شود. از جاذبه های گردشگری محبوب می توان به آبشار Someshwar، معبد کالارام، غارهای ناشیک، پانچاواتی، موکتدم، تاپووان، قلعه رامشج، سیتا گوفا، قلعه آنجانری و موزه سکه اشاره کرد.

پست IndiGo پروازهای مهیج جدید بنگالورو به ناشیک و جبالپور را معرفی می کند اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز