راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

این تابستان را در MGallery the Retreat Palm Dubai با پیشنهادهای انحصاری ژوئن احیا کنیدزمان خواندن: < 1 دقیقه

این تابستان را در MGallery the Retreat Palm Dubai با پیشنهادهای انحصاری ژوئن احیا کنید

MGallery the Retreat Palm Dubai، استراحتگاه سلامتی 5 ستاره پیشگام و مناسب برای خانواده در پالم جمیرا، خوشحال است که در ماه ژوئن از مجموعه ای از پیشنهادات منحصر به فرد پرده برداری می کند، که برای استراحت و تجدید حیات در میان مناظر زیبای ساحلی عالی است.

تابستان امسال، در MGallery the Retreat Palm Dubai با بسته‌های ویژه اقامت در یک استراحت آرام بگذرانید. مهمانان می‌توانند با دسترسی به باشگاه ورزشی پیشرفته و مجموعه‌ای از فعالیت‌های سلامتی، از 549 درهم، استراحت کنند و تجدید قوا کنند.

این اقامتگاه همچنین مجموعه ای از تجربیات آشپزی را ارائه می دهد که برای بردن مهمانان به سفری با سلامت و تغذیه طراحی شده است:

  • جمعه شب BBQ Bash: هر جمعه در زیر آسمان شب دبی از نوشیدنی های مورد علاقه کبابی شعله و نوشیدنی های با طراوت لذت ببرید.
  • برانچ سم زدایی را شارژ و تنظیم مجدد کنید: آخر هفته خود را بدون احساس گناه با غذاهای سم زدایی و مناظر خیره کننده نخل جمیرا هر شنبه شروع کنید. میز خود را هم اکنون برای یک تجربه شاداب رزرو کنید.
  • میز کاپیتان: با غذای فوق العاده غذاهای دریایی شنبه با صیدهای تازه، سرویس میز بی عیب و نقص، و بوفه مجلل، وارد یک ماجراجویی آشپزی شوید. تجربه ای است که نباید از دست داد.
  • چای عصرانه اصلی: هر روز بعدازظهر از خود با ساندویچ های انگشتی ظریف، اسکون های کرکی با کرم لخته شده، شیرینی های نفیس، و چای های ممتاز پذیرایی کنید تا یک فرار عالی داشته باشید.

آرامش و لذت بی نظیری را در MGallery the Retreat Palm Dubai تجربه کنید، جایی که هر لحظه نویدبخش آرامش و خوشبختی است.

پست این تابستان را در MGallery the Retreat Palm Dubai با پیشنهادهای انحصاری ژوئن احیا کنید اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.هتل نیوز