راهنمای گردشگری

راهنمای فارسی گردشگری

حقوق سرمایه گذار قهرمانان Pomerantz LLP در بررسی اوراق بهادار خطوط هوایی آمریکازمان خواندن: < 1 دقیقه

خطوط هوایی آمریکا

Pomerantz LLP در حال انجام تحقیقاتی از طرف سرمایه گذاران American Airlines Group Inc. (NASDAQ: AAL) است که از آنها خواسته می شود با دانیل پیتون در تماس باشند. این تحقیقات بر تقلب بالقوه اوراق بهادار و سایر فعالیت های غیرقانونی توسط برخی از افسران و/یا مدیران خطوط هوایی آمریکا متمرکز است.

در 28 می 2024، پس از بسته شدن بازار، شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز استعفای مدیر ارشد بازرگانی خود را اعلام کرد و پیش بینی مالی خود را به سمت پایین اصلاح کرد. روز بعد، در یک کنفرانس صنعتی در 29 مه 2024، مدیرعامل امریکن ایرلاینز از کاهش قابل توجه انتظارات عملکرد داخلی این شرکت از زمان دستورالعمل آوریل خود خبر داد و این تجدید نظر را در درجه اول به بازار داخلی ضعیف تر از حد انتظار و عملکرد شرکت در داخل نسبت داد. آن زمینه

در نتیجه این اعلامیه، قیمت سهام شرکت هواپیمایی امریکن 1.82 دلار به ازای هر سهم کاهش یافت که 13.54 درصد کاهش داشت و در 29 می 2024 به 11.65 دلار بسته شد.

Pomerantz LLP، با سابقه و دفاتر معتبر در نیویورک، شیکاگو، لس آنجلس، لندن، پاریس، و تل آویو، یک شرکت پیشرو در دعاوی حقوقی طبقه شرکت، اوراق بهادار و ضد انحصار باقی مانده است. این شرکت که توسط آبراهام ال. پومرانتز، یکی از پیشگامان اقدامات دسته جمعی اوراق بهادار تأسیس شده است، بیش از 85 سال بعد به حفظ میراث خود ادامه می دهد و بازیابی مالی قابل توجهی را برای قربانیان تقلب در اوراق بهادار، نقض وظایف امانتداری و تخلفات شرکتی تضمین می کند.

پست حقوق سرمایه گذار قهرمانان Pomerantz LLP در بررسی اوراق بهادار خطوط هوایی آمریکا اول ظاهر شد سفر و جهانگردی.ایرلاین نیوز